Za upit prodaja vikendica okolina Beograda pronađeno 517 oglasa

Palilula, Karaburma, Vlade Ilića , Kuća, 250m2, 420000 EUR

Karaburma, Beograd

Prodaje se kuća na Karaburmi, 250m2 (4 ari), podeljena na dve stambene jedinice. U prizemlju kuće jednoiposoban stan (70m2), koji se sastoji... više

420.000€ (1 680 €/m²)

  • 250m²

Zvezdara, Bulbulder, Braće Ribnikar, Kuća, 140m2, 248000 EUR

Bulbulder, Beograd

Porodična kuća na Zvezdari, na placu od 1 ara, na odličnoj lokaciji, u mirnom kraju u blizini ul. Dimitrija Tucovića sa jedne strane i ul.... više

248.000€ (1 771 €/m²)

  • 140m²

VOZDOVAC RIPANJ 200m2 , 2T , 205000e

Ripanj, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Ripanj, Put za Petrino brdo, 5.0 kuca od 200.5 m2 sa 2 terase, na placu od 20 ari (uknjizeno 6.94 ari... više

205.000€ (1 025 €/m²)

  • 200m²

EKSKLUZIVNA VILA - DEDINJE

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo vam izuzetno dostignuce savremene arhitekture, luksuznu vilu koja se prostire na vise od 10 ari divno uredjenog placa(pravilnog... više

2.200.000€ (3 470 €/m²)

  • 634m²

Čukarica, Banovo brdo, -, Kuća, 260m2, 1200000 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Izuzetna, komforna, kvalitetna kuća u mirnom delu Banovog brda, kompletno renovirana spolja i iznutra 2022. godine. Veoma pogodna kao poslovni... više

1.200.000€ (4 615 €/m²)

  • 260m²

Prodaja kuća Beograd Zvezdara – Učiteljsko naselje, kuća 108m², dvorište

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Prodaja kuća Beograd – u ponudi je porodična kuća na Zvezdari, Učiteljsko naselje, ukupne površine 108m² (uknjiženo 84m²), smeštena u mirnoj... više

185.000€ (1 712 €/m²)

  • 108m²
  • .sprat

Kuća 130m2 , plac 24 ara + 1, 4 ha poljoprivrednog zemljišta, Poljane, Obreno

Poljane, Obrenovac, Beograd

Na prodaju kuća površine 130m², koja se nalazi na prostranom placu od 24 ara, a uz kuću se prodaje i 1,4 hektara poljoprivrednog zemljišta,... više

48.000€ (369 €/m²)

  • 130m²
  • .sprat

Čukarica, Sremčica, 411m2, 13.28 ari ID#1625

Sremčica, Čukarica, Beograd

Velika porodična kuća na prostranom placu površine 13,28 ari smeštena je na obodu Lipovačke šume. U mirnom delu Sremčice, oko 500m od glavne... više

175.000€ (425 €/m²)

  • 411m²
  • Prizemlje/2 spratova

Vračar, Čubura - Sazonova 124m2+56m2

Čubura, Vračar, Beograd

5.0, mereno 180m2, kuća na tri nivoa, korišćenje dvorišta, terasa, EG, podrum, klima, interfon, uknjiženo 124m2 Vračar je centralna, najmanja,... više

410.000€ (3 306 €/m²)

  • 124m²
  • Prizemlje/2 spratova

Čukarica, Ada Ciganlija - KUĆICA NA VODI, 145m2

Ada Ciganlija, Čukarica, Beograd

Čukarica, Ada Ciganlija - KUĆICA NA VODI 3.0, 145m2 (tri terase 45m2), PR+I, EG, parking, struja, voda Splav, lociran na najlepšem delu Ade... više

110.000€ (758 €/m²)

  • 145m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća 143 m², 15 ari, Obrenovac, Zvečka – 200.000 €

Zvečka, Obrenovac, Beograd

• U ponudi kuća u Zvečkoj, opština Obrenovac,površine 43 m2, spratnosti Pr+1, na građevinskom placu od 15,05 ari. • Struktura: Prizemni deo... više

200.000€ (1 398 €/m²)

  • 143m²
  • .sprat

VOZDOVAC BRACE JERKOVIC 273m2 , 4T , 430000e

Brace Jerkovic, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Brace Jerkovic, Milovana Jankovica, 6.0 kuca od 273 m2, 2 lodje (12 m2 i 7 m2) i 2 manje terase, na placu... više

430.000€ (1 575 €/m²)

  • 273m²