Za upit prodaja vikendica Beograd pronađeno 516 oglasa

Zemun, Donji grad, Radoja Dakića, 5.0, 300m2, 1500000EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 113153, 5a, klima, terasa, uknjizen, luks renoviran, parking, dvoriste/basta, pogodan za pp. Na odlicnoj lokaciji u Zemunu se... više

1.500.000€ (5 000 €/m²)

  • 300m²

Čukarica, Železnik, Vladanova, 7.0, 310m2, 250000EUR

Železnik, Beograd

Agencijski ID: 112807, 5a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(3), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra,... više

250.000€ (806 €/m²)

  • 310m²

Sopot, Babe, Krčevina, 2.0, 50m2, 37000EUR

Babe, Beograd

Agencijski ID: 111488, 34a, prizemna, kanalizacija, uknjizen, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta,... više

37.000€ (740 €/m²)

  • 50m²

Čukarica, Sremčica, Porodice Petrović , 7.0, 400m2, 250000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 111263, 13a, spratna, cela. Blizu okretnice 511 , super mikrolokacija. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

250.000€ (625 €/m²)

  • 400m²

Zvezdara, Mirijevo, Save Kovačevića, 2.0, 63m2, 120000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 109306, terasa, uknjizen, renoviran, parking. Predivna mala kuca sazidana 2018. Uknjizena , cisti papiri. Kompletno luksuzno... više

120.000€ (1 904 €/m²)

  • 63m²

Čukarica, Železnik, Petra Drapšina, 4.0, 190m2, 145000EUR

Železnik, Beograd

Agencijski ID: 109802, 4a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada prosecna, parking,... više

145.000€ (763 €/m²)

  • 190m²

Zemun, Donji grad, , 5.0, 330m2, 590000EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 109383, 3a, spratna, 1, klima, terasa(3), uknjizen, nov, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambeno-poslovna. Lux kuca,... više

590.000€ (1 787 €/m²)

  • 330m²

Grocka, Leštane, Kružni put, 5.0, 194m2, 150000EUR

Leštane, Beograd

Agencijski ID: 108034, 7a, spratna, terasa(3), uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, ostava, moze zamena(), deljiv, vertikala. Kuca na... više

150.000€ (773 €/m²)

  • 194m²

Zemun, Gornji grad, Ugrinovačka, 3.5, 86m2, 238000EUR

Zemun (gornji Grad), Beograd

Agencijski ID: 105154, spratna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, podrum. Prodaje se stan u kuci u centru Zemuna, Ugrinovacka... više

238.000€ (2 767 €/m²)

  • 86m²

Palilula, Borča, Pergamonska, 4.5, 360m2, 350000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 105875, 5.5a, spratna, pr + vp, terasa, garaza, parking, dvoriste/basta. Sa pomocnim prostorijama ima oko 500m2, 2 sredjena stana... više

350.000€ (972 €/m²)

  • 360m²

Grocka, Grocka (mesto), Kolubarska, 10.0, 560m2, 430000EUR

Grocka (mesto), Beograd

Agencijski ID: 88899, 5.1a, pr+i+pk, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, nov, novogradnja, garaza, parking, dvoriste/basta, moze zamena(),... više

430.000€ (767 €/m²)

  • 560m²

Čukarica, Sremčica, Sinise Nemanjica , 10.0, 522m2, 220000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 103225, 9a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, telefon, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna,... više

220.000€ (421 €/m²)

  • 522m²