Za upit prodaja vikendica Beograd pronađeno 516 oglasa

Mobilna kuća Vega – 20 m² (Prodaja) - 16 000 €

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Našu mobilnu kućicu Vega, odlikuje minimalistički a moderni dizajn sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Zauzima površinu od samo 20 kvadratnih... više

16.000€ (800 €/m²)

  • 20m²
  • .sprat

Vračar, Južni bulevar, Avde Karabegovića, Kuća, 140m2, 405000 EUR

Južni Bulevar, Beograd

Prodaje se vertikala kuće koja je za kompletnu rekonstrukciju, ulično orijentisana, sa zasebnim ulazom i zasebnim korišćenjem pripadajućeg dela... više

405.000€ (2 892 €/m²)

  • 140m²

Zemun, centar (Magistratski trg) - Gospodska, 170m2

Zemun-centar, Zemun, Beograd

Zemun, centar (Magistratski trg) - Gospodska vertikala kuće, 7.0, 170m2, dve terase, PR+2, EG, interfon, podrum U ponudi za prodaju vertikala... više

600.000€ (3 529 €/m²)

  • 170m²
  • Prizemlje/2 spratova

VOZDOVAC MEDAKOVIC I 92m2 , 257000e

Medakovic I, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Medakovic I, Mokroluska, 3.0 kuca od 92 m2, bez terase, na placu od 6.2 ara, PR, ta, bez lifta, ktv,... više

257.000€ (2 793 €/m²)

  • 92m²

Na prodaju luksuzna kuća Dedinje – uknjižena, 4 spavaće sobe, dvorište i

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Na prodaju je luksuzna kuća u nizu na Dedinju, na jednoj od najtraženijih i najprestižnijih lokacija u Beogradu. Ova impozantna i potpuno uknjižena... više

750.000€ (3 750 €/m²)

  • 200m²
  • /3 spratova

Na prodaju dve kuce u Slatini-Sopot

Sopot, Beograd

Na prodaju dve kuće u Slatini-Kosmaj. Nalazi se na glavnom putu,udaljene od Beograda 40 km od kosmaja 4. Kuća površine 250 mkv,sastoji se od... više

230.000€ (621 €/m²)

  • 370m²

Barajevo, centar, kuća i plac, 30 parking mesta, hitno ID#1460

Boždarevac, Barajevo, Beograd

Izuzetna nekretnina u Barajevu: stambeno-komercijalna prilika Dobrodošli u investiciju za svaku preporuku. Ova komercijalna nekretnina u srcu... više

157.000€ (301 €/m²)

  • 520m²
  • 2.sprat

+GROCKA VN 3673

Vrčin, Grocka, Beograd

Prodaje se vikend-kuća nadomak Beograda, u Vrčinu, opština Grocka, na građevinskom zemljištu površine 12,46 ari, van granica građevinskog područja.... više

199.000€ (1 877 €/m²)

  • 106m²
  • .sprat

Vlasnik prodaje kucu u Kaludjerici

Grocka, Beograd

Vlasnik prodaje legalizovanu kucu od 460m2 u Novom naselju-Kaludjerica, na prostranom i ravnom placu od 8.2m2. Kuca je pozicinirana na dobroj... više

320.000€ (695 €/m²)

  • 460m²
  • 3.sprat

Voždovac, Braće Jerković - Milovana Jankovića, 250m2

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Voždovac, Braće Jerković - Milovana Jankovića kuća, 250m2 (terase i lođa 36m2 + garaža 18m2), NPR+VPR+I+II+PTK, EG/GAS, interfon, parking,... više

430.000€ (1 720 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/3 spratova

Porodična kuća na odličnoj lokaciji – Mali Mokri Lug, plac 6 ari

Mali mokri lug, Zvezdara, Beograd

U ponudi je porodična kuća u Malom Mokrom Lugu, na odličnoj lokaciji sa brzim pristupom glavnim saobraćajnicama kao što su Smederevski put i... više

380.000€ (1 900 €/m²)

  • 200m²
  • 1/2 spratova

Kuća sa četiri zasebna ulaza u Sopotu, ukupne površine 242 m2, na placu povr

Sopot, Sopot, Beograd

Na prodaju kuća u Sopotu, u mirnom delu, površine u osnovi 84 m2, na placu površine 634 m2. Plac je ograđen i održavan. Ukupna površina kuće... više

165.000€ (736 €/m²)

  • 224m²
  • Prizemlje