Višnjička Banja, Beograd
Luksuzna kuća, komplet nameštena, u mirnom kraju Višnjičke banje sa pogledom na Dunav. Kuća u prizemlju sadrži garažu, kuhinju, kupatilo, kotlarnicu.... više
470.000€ (1 468 €/m²)
Bele Vode, Cukarica, Beograd
Prodaja vertikale kuće Beograd, ČUKARICA, BELE VODE, Časlava Veljića, UKNJIŽENA POVRŠINA 243m2 sastoji se od 2 stana sastoji se od dve uknjižene... više
220.000€ (905 €/m²)
Baćevac, Barajevo, Beograd
U ponudi je prodaja kuća u Beogradu, kvalitetna četvorosobna porodična kuća površine 108m², izgrađena 2022. godine, koja se nalazi na prostranom... više
209.000€ (1 935 €/m²)
Velika Moštanica, Čukarica, Beograd
U ponudi je izuzetna kuća na prodaju u Beogradu, površine 310m2, smeštena na prostranom placu od 72 ara, od čega je čak 20 ari pod šumom, što... više
300.000€ (967 €/m²)
Međulužje, Mladenovac, Beograd
Na prodaju kuća sa pomoćnim objektima, smeštena na samo 3 km od Selters banja, u mirnom i prijatnom okruženju idealnom za porodičan život ili... više
150.000€ (684 €/m²)
Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd
Savski venac, centar - Admirala Geprata kuća, 5.0, 110m2 (terasa 10m2), PR+I, EG, dva parking mesta, pomoćni objekat U ponudi kuća sa dvorištem... više
250.000€ (2 272 €/m²)
Barič, Obrenovac, Beograd
Novosagradjena kuća 59m2 projektovane površine, 51m2 korisne površine, sa tri ara placa, u centru Bariča, odmah useljiva. Kuća se sastoji od... više
75.000€ (1 271 €/m²)
Stepojevac, Lazarevac, Beograd
Uknjižena kuca 99m˛ na placu od 17 ari, na 400m od centra Stepojevca, blizu škole, ambulante, pijace, pošte, autobuske stanice, u blizini Ibarske... više
60.000€ (606 €/m²)
Kaluđerica, Grocka, Beograd
7.0, Kaluđerica, Višnjićeva, LUX, 150m2, plac 6 ari, Pr+1+2+3+PK, EG, 4 terase, 2 lođe, garaža, 2 parking mesta, podrum, renovirano. U mirnom... više
300.000€ (2 000 €/m²)
Meljak, Barajevo, Beograd
Barajevo, Meljak - Sarićevo sokače kuća, 130m2 (terasa 20m2), PR + 1, EG, telefon, parking, video nadzor, struja, voda, kanalizacija, asfalt,... više
186.000€ (1 430 €/m²)
Grabovac, Obrenovac, Beograd
Na prodaju seosko imanje u Grabovcu, opština Obrenovac, ukupne površine 3.92 hektara i to sve građevinsko zemljište. Na imanju su dva stambena... više
78.000€ (939 €/m²)
Urovci, Obrenovac, Beograd
• Iz ponude izdvajamo prelepo seosko imanje u Urovcima, opština Obrenovac, ukupne površine 3,31ha, od čega je 57,84 ara građevinskog zemljišta,... više
125.000€ (1 106 €/m²)