Za upit prodaja stanova u poslednjih 3 dana pronađeno 1373 oglasa

Dvosoban stan u centru Aleksinca, II sprat, 60 m2

Centar, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju prostran dvosobni stan na II spratu kvalitetene starije zgrade u centru Aleksinca. Sastoji se od ulaznog hodnika,... više

67.000€ (1 116 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova

NOVI SAD, 97400€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 5089515 - Jednoiposoban stan na Telepu. Poseduje spavaću sobu i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Terasa i lepo uredjeno... više

97.400€ (2 265 €/m²)

  • Garsonjera
  • 43m²

Trosoban stan NOVI SAD, 190000€

Liman 1, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102631 CENA 190.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen trosoban stan na Limanu 1, u neposrednoj blizini fakulteta,... više

190.000€ (2 968 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 9/10 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 95000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102510. cena 95.000eu +3% agencijske provizije. Odlična komplet opremljena garsonjera koja se nalazi u neposrednoj... više

95.000€ (3 958 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 1/5 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 122000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102416 CENA 134.200e + 3% agencijska provizija. Prodaje se KOMPLETNO RENOVIRAN dvoiposoban stan na Novom Naselju-Bistrica,... više

122.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 5/6 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 88400€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102593, cena nekretnine je 88.400e sa uključenom agencisjkom provizijom, Novi Sad, Centar, 29 m2, jednosoban, četvrti... više

88.400€ (3 048 €/m²)

  • 1 soba
  • 29m²
  • 4/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 529000€

Centar, Novi Sad

Ekskluzivan četvorosoban stan u prestižnoj novoj zgradi – strogi centar! Agencijska oznaka stana 1102409, Novi Sad, Centar. CENA 529000 sa... više

529.000€ (4 943 €/m²)

  • 4 soba
  • 107m²
  • 5/7 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 160000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102311 CENA 160.000e +3% agencijska provizija. SA PARKING MESTOM numerisanim u dvorištu zgrade u ceni. Prodaje se kompletno... više

160.000€ (2 962 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 1/6 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102113 - CENA 140000 + 3% agencijska provizija. Jednoiposoban uknjižen stan blizu centra, Bulevara i policije. Komplet... više

140.000€ (3 414 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • Prizemlje/6 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 196185€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101710 CENA SA PDV-OM: 196.185 e + agencijska provizija od 3%. Na svega deset minuta od užurbanog centra, nalazi se potpuno... više

196.185€ (2 255 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 1/4 spratova

Četvoroiposoban stan NOVI SAD, 320000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101557 CENA 320 000 e +3% agencijska provizija. Stan se prostire na 5.spratu jedne zgrade i na 6.spratu druge,dva ulaza.U... više

320.000€ (2 461 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 130m²
  • 5/6 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 57750€

Sajlovo, Novi Sad

Sajlovo, Jednoiposoban stan sa parkingom i dvorištem u ceni ! POVOLJNO. Agencijska oznaka stana 1101893, Novi Sad, Sajlovo . CENA 56330 e +... više

57.750€ (1 750 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • Prizemlje/2 spratova