Grbavica, Novi Sad
Agencijska oznaka-1101557 CENA 320 000 e +3% agencijska provizija. Stan se prostire na 5.spratu jedne zgrade i na 6.spratu druge,dva ulaza.U... više
320.000€ (2 461 €/m²)
Sajlovo, Novi Sad
Sajlovo, Jednoiposoban stan sa parkingom i dvorištem u ceni ! POVOLJNO. Agencijska oznaka stana 1101893, Novi Sad, Sajlovo . CENA 56330 e +... više
57.750€ (1 750 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijska oznaka stana 1101566, cena nekretnine je 239.200e + 3 % agencijske provizije, Novi Sad, Centar, 52 m2, jednoiposoban, drugi sprat.... više
239.200€ (4 600 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijska oznaka 1101785 -CENA 67500 + 3% agencijska provizija. Uknjižena garsonjera u strogom centru Novog Sada blizu Saborne crkve i pešačke... više
65.000€ (2 826 €/m²)
Bulevar, Novi Sad
Agencijska oznaka - 1101721 - Cena 170 000 + agencijska provizija od 3%. Uknjižen troiposoban stan u blizini Futoške pijace. Po strukturi je... više
170.000€ (3 269 €/m²)
Liman 2, Novi Sad
Agencijska oznaka: 1101929 CENA: 250 000 e + 3% agencijske provizije. Na prodaju prelep stan okružen zelenilom na jednoj od najtraženijih lokacija... više
250.000€ (3 571 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijska oznaka 1101912. CENA stana 234 000e + 3% agencijske provizije. Uknjižen trosoban salonski stan u Starom gradu blizu Dunavskog parka,... više
234.000€ (3 038 €/m²)
Grbavica, Novi Sad
Agencijska oznaka 1100898 CENA sa nameštajem. : 291.000 e + provizija agencije od 3 % . Uknjižen četvorosoban stan na Grbavici blizu Bulevara... više
291.000€ (2 530 €/m²)
Telep, Novi Sad
SEVERNI TELEP, TROSOBAN STAN, POVOLJNO. Agencijska oznaka 110935. Cena stana 120,000 +3% agencijske provizije. Prodaje se trosoban stan na... više
120.000€ (2 000 €/m²)
Nova Detelinara, Novi Sad
Agencijska oznaka 1101179 CENA 140.000 e +3% agencijska provizija. Na prodaju odličan stan na Novoj Detelinari, u izvornom stanju, ne zahteva... više
140.000€ (2 545 €/m²)
Centar, Novi Sad
Centar, uknjižen jednoiposoban stan , odlična prilika za život ili investiciju . Agencijska oznaka stana 1101092, Novi Sad, Centar. CENA 150000... više
150.000€ (3 061 €/m²)
Nova Detelinara, Novi Sad
Nova Detelinara, trosoban, 82m2 u blizini Sajma, odličan raspored! Agencijska oznaka 1100969 CENA STANA JE 215000E + 3%AGENCIJSKA PROVIZIJA... više
215.000€ (2 621 €/m²)