Za upit prodaja stanova u poslednjih 3 dana pronađeno 1372 oglasa

STANOVI U NOVOGRADNJI 40.68m², I sprat – Novi Sad - 85.428€

Veternik, Novi Sad

Novogradnju potpisuje iskusan investitor iz Novog Sada, prepoznatljiv po pouzdanoj gradnji i pažnji posvećenoj svakom detalju. Objekti su projektovani... više

85.428€ (2 135 €/m²)

  • soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Stan u izgradnji, 39 m², I sprat – Rvati - 66.300€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

➡️ Jednoiposoban stan | 1. sprat | Rok završetka: kraj 2026. godine Prodaje se kvalitetan jednoiposoban stan površine 39 m², u modernoj stambeno-poslovnoj... više

66.300€ (1 700 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 1.sprat

Dvoiposoban stan u izgradnji 64, 61 m2, PK, Rvati, Obrenovac – 103.053 € (C

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju dvoiposoban stan površine 64,61 m² na I spratu stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom,... više

103.053€ (1 610 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • Potkrovlje/2 spratova

Kragujevac, stan na trećem spratu u ekskluzivnoj zoni 61,42 m2, u izgradnji

Centar, Kragujevac, Kragujevac

U ekskluzivnoj zoni, nadomak samog, strogog, centra grada, na prodaju stan u izgradnji površine 61,42 m2. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade... više

135.125€ (2 215 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 3.sprat

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 67,15m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.... više

118.180€ (1 763 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/4 spratova

Sokobanja stan 26.4kvm - polunamesten - park Borići

Soko banja, Soko Banja, Sokobanja

Stan se nalazi u novoj zgradi na 4. spratu, preko puta parka Borići, naselje Miloševi konaci. Upisana kvadratura stana je 26.4 kvm, u pomenutu... više

42.000€ (1 615 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja, niška pivara, 1.5. povrat PDV-a

Delijski vis, Palilula, Niš

Na prodaju stan u prizemlju novogradnje u blizini niške pivare, projektovane površine 39.20 m2 sa pripadajućim delom dvorišta. Stan je po strukturi... više

77.930€ (1 998 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/2 spratova

Na prodaju jednoiposobni stan na Trošarini

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposobni stan 39.90 m2. Nalazi se na četvrtom poslednjem spratu zgrade bez lifta. Sastoji se od manjeg ulaznog hodnika, prostrane... više

65.000€ (1 511 €/m²)

  • 1 soba
  • 43m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja, niška pivara, 4.5 povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 90,92m2 . Stan je po strukturi četvoroiposobni i sastoji se od ulaznog... više

163.656€ (1 818 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • 1/2 spratova

Dvosoban stan u centru Aleksinca, II sprat, 60 m2

Centar, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju prostran dvosobni stan na II spratu kvalitetene starije zgrade u centru Aleksinca. Sastoji se od ulaznog hodnika,... više

67.000€ (1 116 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova

NOVI SAD, 97400€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 5089515 - Jednoiposoban stan na Telepu. Poseduje spavaću sobu i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Terasa i lepo uredjeno... više

97.400€ (2 265 €/m²)

  • Garsonjera
  • 43m²

Novogradnja na Panteleju, 2.5, 61.17 m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 63.18 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom... više

116.890€ (1 855 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 3/5 spratova