Za upit placa vojvode dovezenskog 5 Beograd pronađeno 1312 oglasa

Vračar, Kalenić pijaca - Hadži Đerina, 74m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Hadži Đerina 2.0, 74m2 (tri terase 6m2), 3/4, CG, klima, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju veoma... više

310.000€ (4 189 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 74m²
  • 3/4 spratova

Odličan 2.5 stan u strogom centru

Nemanjina, Savski Venac, Beograd

Odličan i kompletno renoviran stan, izvorno 2.5, adaptiran u 3.5. Iz predsoblja stana se ulazi u sve prostorije. U stanu je sve promenjeno... više

332.000€ (5 354 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 4/6 spratova

Obrenovac, Mala Moštanica, Ravanička, 33a, 39600EUR

Mala Moštanica, Beograd

Agencijski ID: 91232, struja, uknjizen, deljiv, plac. Direktan izlaz na asfalt Bus stanica na 400m Plac koji se sastoji od livade i vocnjaka,sa... više

39.600€ (12 €/m²)

  • 3300m²

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan 41m² (49m²), Vidikovac, kompletno r

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, potpuno renoviran i funkcionalan dvosoban stan na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan je uknjižen 1/1... više

190.000€ (3 958 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 1/7 spratova

Prodaja stanova Beograd – trosoban Lux stan, novogradnja 2020, Bulevar kralja

Bulevar kralja Aleksandra, Zvezdara, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar kralja... više

200.000€ (3 703 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 54m²
  • 5/8 spratova

Rakovica, Miljakovac, Patrijarha Dimitrija, 8a, 75000EUR

Miljakovac, Beograd

Agencijski ID: 29393, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. Plac se nalazi na Suncevom bregu, kod Beorolla. Izuzetan , odlicna lokacija ! Nije... više

75.000€ (93 €/m²)

  • 800m²

Barajevo, Glumčevo brdo, Vucinac, 70a, 55000EUR

Glumčevo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 110821, uknjizen, plac. Plac sa velikim frontom u gradjevinskom podruciju opstina Barajevo a mesto Vucinac. Od asfalta je udaljen... više

55.000€ (7 €/m²)

  • 7000m²

Čukarica - Banovo brdo (Golf naselje), 200m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica - Banovo brdo (Golf naselje) kuća, 200m2, terasa, tehničke prostorije 25m2, SUT+PR+I+PTK, GAS/EG, telefon (tri linije), interfon,... više

540.000€ (2 700 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

+SOPOT VN 3849

Parcani, Sopot, Beograd

Na obroncima Kosmaja, u selu Parčani, na prodaju je poljoprivredno zemljište površine 78,65 ari. Plac se nalazi u mirnom i zelenom okruženju,... više

120.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Sopot, Ralja, Živote Jovičića 3, 25a, 43000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 120497, struja, uknjizen, plac. Plac se nalazi malo pre Ralje,mikro lokacija je Grkovo,a pripada katastarskoj opstini Popovic. Oko... više

43.000€ (17 €/m²)

  • 2500m²

Voždovac, Bioskop Voždovac - Isidore Sekulić, 145m2

Bioskop Voždovac, Voždovac, Beograd

Voždovac, Bioskop Voždovac - Isidore Sekulić kuća, 3.0, 145m2 (terasa 10m2), PR+1+PTK, EG na struju, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac... više

299.000€ (2 062 €/m²)

  • 145m²
  • Prizemlje/1 spratova

Čukarica, Sremčica, Davidovićev sokak, 10a, 30000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 119191, uknjizen, plac. Plac u Lipovici u Sremcici, zapocet a gradnja u osnovi 10x9. Gradnja je zapoceta 2010 godine tako da... više

30.000€ (30 €/m²)

  • 1000m²