Ovča, Beograd
Agencijski ID: 78890, 19a, spratna, pr + i, uknjizen, cela. Hitna prodaja , cena spustena za 10000e MOZE NA KREDIT , Prelep plac od 18ari pun... više
210.000€ (1 354 €/m²)
Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zeleni venac, Jug Bogdanova, 3.0, 72 m2, bez terase, IV od IV sprata (iznad je tavanski prostor), eg,... više
225.000€ (3 125 €/m²)
Botanicka Basta, Palilula, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Botanicka basta, Bulevar despota Stefana, 3.0, 87 m2 sa terasom i zastakljenom lodjom, XII od XIII spratova,... više
275.000€ (3 160 €/m²)
Mali mokri lug, Zvezdara, Beograd
Zvezdara, Mali mokri lug - Rade Kondića plac, 5 ari, građevinsko zemljište Gradsko-građevinsko zemljište u blizini Bulevara kralja Aleksandra.... više
85.000€ 0 €/m²)
Sremčica, Beograd
Agencijski ID: 102551, 7a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja,... više
150.000€ (1 724 €/m²)
Batajnica, Beograd
Agencijski ID: 113949, 5a, prizemna, uknjizen. Na placu se nalaze dva objekta. Kuca, koja se sastoji od kuhinje sa trpezarijom i dnevnog boravka,... više
92.000€ (920 €/m²)
Rakovica, Beograd
Agencijski ID: 27051, 4a, spratna, struja, kanalizacija, telefon, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, fasada dobra, garaza,... više
150.000€ (714 €/m²)
Banjica, Beograd
Agencijski ID: 40878, 5a, sut+pr+pk, struja, kanalizacija, francuski balkon, terasa(4), uknjizen, stara gradnja, garaza, parking, dvoriste/basta,... više
500.000€ (932 €/m²)
Ledine, Beograd
Agencijski ID: 96376, 5a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, terasa, stara gradnja, garaza, podrum, cela. video nadzor.Kuca u mirnom i... više
400.000€ (1 509 €/m²)
Lekino Brdo, Voždovac, Beograd
Posredujemo u prodaji stana na Voždovacu, Lekino brdo - Garibaldijeva 1.0, 39m2 + terasa/dvorište 27m2, PR/4, CG/toplotne pumpe, klima, telefon,... više
156.400€ (4 010 €/m²)
Djeram, Zvezdara, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Djeram, Dimitrija Tucovica, 3.5, 83 m2 sa terasom, VI od VII spratova, eg, lift, interfon, video nadzor,... više
305.000€ (3 674 €/m²)
Ripanj, Beograd
U lepoj prirodi odlična kuća sama na placu od 15 ari. Kuća se sastoji od prizemlja, visokog prizemlja i polupotkrovlja. Prizemlje: dve velike... više
150.000€ (681 €/m²)