Za upit Novi Sad Zeleznicka pronađeno 57 oglasa

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 130000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101008- Prodaje se izuzetno lep, renoviran, i kompletno namešten dvoiposoban stan u blizini Železničke stanice i Sajma. Dnevni... više

130.000€ (2 321 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 4/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 170000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102458- CENA 170.000 + 3 % AGENCIJSKA PROVIZIJA - Uknjižen trosoban stan u blizini Železničke stanice. Stan je u izvornom... više

170.000€ (2 428 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 7/8 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102055, cena nekretnine je 140.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Sajam, 59 m2, dvoiposoban, peti sprat ( ne... više

140.000€ (2 372 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 5/7 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 85000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Jednosoban stan 30m² – Renoviran i namešten, odlična lokacija u blizini Železničke stanice CENA: 85.000e + agencijska provizija 3%. Agencijska... više

85.000€ (2 833 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 3/5 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 80000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

<p>Agencijska oznaka 1101993 - Uknjižen jednosoban stan blizu Železničke stanice i Bulevara. Stan poseduje sobu, izdvojenu kuhinju sa trpezarijom... više

80.000€ (2 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 32m²
  • 6/7 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 160000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101672. CENA stana 160 000e + 3% agencijske provizije. Uknjižen 1/1. U ponudi trosoban stan, 69m2, odličnog rasporeda, u... više

160.000€ (2 318 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 5/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 88500€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102538, cena nekretnine je 95.680 EU SA AGENCIJOM PROVIZIJOM. Novi Sad, Železnika stanica, 46 m2, dvosoban,četvrti... više

88.500€ (1 923 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 4/6 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, , 2.0, 39m2, 125000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 122921, XIII/XVIII, lift, uknjizen, stambena zgrada. Na prodaju odlican manji dvosoban stan kod Zeleznicke stanice u Novom Sadu.... više

125.000€ (3 205 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 13/18 spratova

Dvosoban stan PETROVARADIN, 128000€

Blok 8, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100099. CENA 128.000e + agencijska provizija od 3%. Interesantan stan, odlična pozicija u Petrovaradinu, očuvana zgrada.... više

128.000€ (2 031 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 1/6 spratova

Novi Sad, Salajka - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001017

Salajka, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Kisačka. Izdvajamo iz ponude odličan kompletno namešten jednoiposoban stan. Nalazi se u neposrednoj blizini... više

185.400€ (3 862 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 1.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 170000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana: 1100693, CENA: 170.000 + 3%. agencijske provizije. Potpuno renoviran, odmah useljiv, veoma svetao i udoban dvosoban... više

170.000€ (3 035 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 2/6 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 58200€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

<p>Agencijska oznaka-1101853 CENA 58,200 e +3% agencijska provizija. Prodaje se kompletno nameštena garsonjera u neposrednoj blizini Železničke... više

58.200€ (3 637 €/m²)

  • Garsonjera
  • 16m²
  • 1/3 spratova