Za upit Novi Sad Zeleznicka pronađeno 57 oglasa

Novi Sad, Železnička Stanica, Gagarinova, 2.0, 59m2, 120000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 128207, VII/VII, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:... više

120.000€ (2 033 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 7/7 spratova

Novi Sad, Železnička Stanica, Bulevar oslobođenja, 1.0, 33m2, 115500EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 129805, I/, uknjizen, renoviran, stambena zgrada. Prodaje se jednosoban stan na odlicnoj lokaciji, Bulevar oslobodjenja kod Zeleznicke... više

115.500€ (3 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 33m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Železnička Stanica, Dimitrija Avramovića, 2.0, 42m2, 85000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 128819, VPR/, lokal. На продају пословни простор – Нови Сад Продаје се пословни простор на атрактивној локацији у улици Димитрија... više

85.000€ (2 023 €/m²)

  • 42m²

Novi Sad, Železnička Stanica, Stjepana Mitrova Ljubise, 3.0, 65m2, 265000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 78630, I/, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%.... više

265.000€ (4 076 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Železnička Stanica, Bulevar Kralja Petra , 1.0, 24m2, 82500EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 128415, I/IV, klima, lift, uknjizen. Na prodaju odlicna garsonjera na Bulevaru Kralja Petra . U blizini su Master Centar Sajam,... više

82.500€ (3 437 €/m²)

  • 1 soba
  • 24m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Železnička Stanica, Bulevar Jaše Tomića, 1.0, 30m2, 85000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 124571, III/, uknjizen, podrum. Prodaje se uknjizen jednosoban stan kod Zeleznicke stanice. U cenu ulazi i namestaj. Treci sprat... više

85.000€ (2 833 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 3.sprat

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 155000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 11101697, cena nekretnine je 155.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Železnička stanica, 61 m2, trosoban, drugi... više

155.000€ (2 540 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižen jednosoban stan ID#1001190

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Odličan, uknjižen jednosoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini strogog centra grada (pešačke zone),... više

79.100€ (3 295 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižena garsonjera ID#1000621

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Predstavljamo odličnu kompletno i kvalitetno nameštenu garsonjeru u neposrednoj blizini strogog centra grada,... više

154.500€ (5 327 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 3/4 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 55000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101779 CENA 55.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se garsonjera, u neposrednoj blizini Železničke stanice. Uknjižena... više

55.000€ (2 619 €/m²)

  • Garsonjera
  • 21m²
  • 1/1 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 143000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102232. CENA stana 143.0000e + 3% agencijske provizije. Uknjižen 1/1. Predivan pogled koji se pruža na dvorište.. Blizina... više

143.000€ (2 600 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 9/11 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 153000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102587, cena nekretnine je 153.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Stanica, 56m2, dvosoban, drugi sprat. Prelep... više

153.000€ (2 732 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 2/10 spratova