Centar, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Predstavljamo odličan, po strukturi dvosoban dupleks stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija za stanovanje.... više
144.200€ (3 433 €/m²)
Petrovaradin, Novi Sad
Agencijski ID: 130570, VI/VII, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju troiposoban stan od 77m2 u Petrovaradinu, Blok VIII. Stan je uknjizen i nalazi... više
135.000€ (1 753 €/m²)
Sajam, Novi Sad
Agencijski ID: 109307, I/, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Na prodaju kompletno renoviran porodicni stan.Stan se sastoji... više
240.000€ (2 500 €/m²)
Centar, Novi Sad
Odlična investicija, Atraktivna lokacija, Četvorosoban, 157m2, Socijalno . Agencijska oznaka 1098325, Četvorosoban, 157m2, Socijalno. Oglašavamo... više
185.400€ (1 180 €/m²)
Nova Detelinara, Novi Sad
Agencijski ID: 118438, VI/, lift, terasa, uknjizen, parking. Odlican troiposoban dupleks u mirnom dvorisnom okruzenju – bez saobracajne buke! Prodaje... više
189.999€ (1 899 €/m²)
Rotkvarija, Novi Sad
Agencijski ID: 118748, VII/VIII, lift(2), terasa, uknjizen, luks renoviran. Luksuzan stan na najtrazenijoj lokaciji – spreman za useljenje bez... više
159.900€ (2 855 €/m²)
Grbavica, Novi Sad
U ponudi je prodaja stanova Novi Sad – kompletno renoviran dvosoban stan 47m2 na izuzetno traženoj lokaciji u blizini Železničke stanice. Ako... više
117.300€ (2 495 €/m²)
Banatić, Novi Sad
Stan se sastoji od dnevne sobe, odvojene spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila I terase. Stan je odmah useljiv, potpuno renoviran sa... više
115.000€ (2 446 €/m²)
Stanica, Novi Sad
Agencijska oznaka-1102022 CENA 162.000e + 3% agencijska provizija. SA KOMPLET NAMEŠTAJEM. POTPUNO RENOVIRAN, zamenjene sve instalacije. Na prodaju... više
162.000€ (3 000 €/m²)
Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, komforan jednoiposoban stan u neposrednoj blizini glavne autobuske i... više
118.450€ (3 037 €/m²)
Salajka, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Salajka, ulica Radoja Domanovića. Predstavljamo nov, neuseljavan stan u novoizgrađenoj stambenoj zgradi u neposrednoj blizini Osnovne... više
206.000€ (2 000 €/m²)
Rotkvarija, Novi Sad
Agencijski ID: 131797, III/IV, klima, terasa, uknjizen, podrum. Prodaje se jednoiposoban stan od 40m2, u ulici Save Kovacevica u blizini glavne... više
105.000€ (2 625 €/m²)