Za upit Nis hitno poslednjih 10 dana pronađeno 926 oglasa

Odličan lokal 176m2, top lokacija, centar, kod opštine

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan lokal u strogom centru grada, na jednoj od najatraktivnijih lokacija. Objekat je ukupne površine 176m2, u osnovi 71m2.... više

570.000€ (3 238 €/m²)

  • 176m²
  • Prizemlje/2 spratova

Plac, Donji Matejevac

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju lep plac u Donjem Matejevcu površine 2010 m2 (15.5 m x 136m), građevinsko zemljište. Pruža razne mogućnosti za gradnju, odvojen... više

42.000€ (20 €/m²)

  • 2010m²

Lux novogradnja u srcu Panteleja, 40.92m2, 1.5

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 40.92m2 u izgradnji,... više

94.116€ (2 352 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1/4 spratova

Plac, površine 942m2, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 942m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, idealan za gradnju porodične kuće ili vikendice.... više

21.000€ (22 €/m²)

  • 942m²

Kuća Donji Komren

Donji Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Donji Komren, u neposrednoj blizini Hotela IDEO LUX. Kuća je strukture Pr+Pk, površine... više

141.000€ (750 €/m²)

  • 188m²
  • Prizemlje

Odličan 4.0 stan kod Čaira

Čair, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Čair, prodaje se odličan porodični stan 101m2, na 3. spratu od 8, u zgradi sa 2 lifta. Sastoji se iz ulaznog hodnika koji povezuje... više

240.000€ (2 376 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 3/8 spratova

Palilula, kuća, 63 m2, ta

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju prizemna kuća na Paliluli u blizini ambulante Rasadnik na deset minuta hoda od centra grada. Porodična stambena zgrada je u osnovi... više

40.000€ (634 €/m²)

  • 63m²
  • 1/1 spratova

Na prodaju plac 2330 m2, Mramorski put

Čokot, Palilula, Niš

Na prodaju plac površine 2330 m2 , u blizini restorana Mesečev konak , gradsko gradjevinsko zemljište. Plac je na atraktivnoj lokaciji zbog... više

72.000€ (30 €/m²)

  • 2330m²

Novogradnja ,Crveni pevac , povracaj pdv

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična... više

207.250€ (2 252 €/m²)

  • 4 soba
  • 92m²
  • 3/6 spratova

Prodaje se parcela u blizini vinoskog podruma Malča. Parcela je trenutno poljo

Malča, Pantelej, Niš

Prodaje se parcela od 935m2, pogodna za izgradnju kuće ili vikendice. U blizni su kuće i dostupni su svi priključci , za struju vodu i kanalizaciju.... više

16.000€ (17 €/m²)

  • 935m²

Kuća u naselju Ženeva

Ženeva (Devizno naselje), Niška banja, Niš

Prodaje se prizemna kuća u naselju Ženeva u blizini Niške Banje. Plac na kome se nalazi kuća je 244 m2. Površina pod objektima je 96m2. Dvorište... više

39.000€ (406 €/m²)

  • 96m²
  • Prizemlje

Kuća, 214m2 u blizini Bogoslovije

Trošarina, Medijana, Niš

Prodaje se kuća na Trošarini uknjižene korisne površine 214m2 plus garaža 27m2. Parcela na kojoj je kuća je ukupne povšine 394m2. Kuća se sastoji... više

149.000€ (696 €/m²)

  • 214m²
  • Prizemlje/2 spratova