Za upit Nis hitno poslednjih 10 dana pronađeno 926 oglasa

Stan u Duvaništu iza Osnovne škole Duško Radović

Duvanište, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 52m2. Nalazi na sedmom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, tu je jedna spavaća soba,... više

100.000€ (1 388 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • 7/7 spratova

Izuzetan stambeno poslovni objekat, bruto 400m2, plac 3.62ara, Pantelej

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju odlična stambeno poslovna kuća u nizu, na izuzetnoj lokaciji na Panteleju, između Somborskog Bulevara i Knjaževačke ulice. Udaljena... više

330.000€ (804 €/m²)

  • 410m²
  • 1.sprat

Parking mesto na parceli, Palilula

Delijski vis, Palilula, Niš

Na prodaju parking mesto na otkrivenoj parceli, 3.700e. Nalazi se u blizini Vagres city-a i standardnih je dimenzija. Ovo je samo deo naše... više

4.200€ (525 €/m²)

  • 8m²
  • Prizemlje

Plac, površine 1760m2, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 1760m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u neposrednoj blizini druge česme i asvaltnog puta,... više

20.500€ (11 €/m²)

  • 1760m²

Kuća 83 m2 sa dvorištem, naselje Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju kuća u naselju Nikola Tesla, površine 83m2 na placu od 279 m2, 60.000e. Kuća je čvrste gradnje, betonske ploče i stubovi, i sastoji... više

60.000€ (722 €/m²)

  • 83m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan kod Gradske bolnice, 50 m2

Gradska bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan na 14. spratu kvalitetne zgrade na Bul.Dr.Zorana Đinđića, kod Gradske bolnice, blizu svega potrebnog... više

103.100€ (2 062 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 14/16 spratova

Lokal Gorča

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u TC Gorča. Lokal je površine 17 m2, nalazi se u suterenu zgrade, pogodan za obavljanje različitih delatnosti. Odlična lokacija,... više

23.000€ (1 352 €/m²)

  • 17m²
  • Prizemlje

Plac, voćnjak, kod Gornjeg Matejevca, 1.810 m2

Gornji Matejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju plac, poljoprivredno zemljište - voćnjak, veoma blizu Gornjeg Matejevca, na ravnom terenu, u lepom, prirodnom okruženju. Uknjižen,... više

20.000€ (11 €/m²)

  • 1810m²

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 75,51m2. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom.... više

132.900€ (1 772 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 75m²
  • Prizemlje/4 spratova

Stambeno-poslovni objekat na putu ka Malošištu, 200 m2, plac 3.439 m2

Doljevac, Doljevac, Niš

Na prodaju novoizgrađeni stambeno - poslovni objekat, u osnovi 100 m2, na uredno pripremljenoj (tamponiranoj) parceli od 3.439... više

260.000€ (1 300 €/m²)

  • 200m²
  • 2/2 spratova

Na prodaju plac, površine 11938m2, Vrtište

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Vrtištu, u blizini Toponičkog puta kod Milk Hausa. Ukupna površina placa je 11938m2, ulazni front oko 71m, dužina oko 164m,... više

382.016€ (32 €/m²)

  • 11938m²

Plac Čegar

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan, lep plac, pravougaonog oblika, idealan za ljude koji žele da pobegnu od gužve u gradu, na samo par kilometara od Niša, ispod... više

27.000€ (20 €/m²)

  • 1311m²