Za upit nekretnine Novi Sad pronađeno 2089 oglasa

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD – DUPLEKS BULEVAR EVROPA 70m2 ČETVOROSOBAN STAN

Bulevar Evrope, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – dupleks na Bulevaru Evrope, četvorosoban stan 70m2, novogradnja, odlična lokacija iza hotela Šeraton Funkcionalni... više

175.100€ (2 501 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 70m²
  • 5.sprat

DVOSOBAN STAN NA PRODAJU 60M2 KOMPLETNO NAMEŠTEN KRALJEV PARK NOVI SAD NOVA ZG

Rotkvarija, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad - prodaje se nov, potpuno namešten dvosoban stan od 60m2 u naselju Kraljev park, u ulici Kraljevića Marka, na odličnoj... više

247.200€ (4 120 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • .sprat

Kuća 128m² sa pomoćnim objektima i placem od 21.6 ari, Kovilj, Novi Sad

Kovilj, Novi Sad

Predstavljano vam prizemna kuću stare gradnje površine 128 m², i pomoćnim objektima od 85 m², što čini ukupno 213 m² uknjiženog stambenog i... više

105.000€ (820 €/m²)

  • 128m²
  • 1/1 spratova

Na prodaju lokal - 116m2 - Novo naselje

Novo Naselje, Novi Sad

Na prodaju poslovni prostor površine 116m², grejanje na struju, odmah useljiv. Prostor ima izlaz na dve ulice i dva javna parking mesta rezervisana... više

230.520€ (1 987 €/m²)

  • 116m²
  • .sprat

Na prodaju dvosoban stan, 52m2, Podbara

Podbara, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u Novom Sadu, Almaški kraj (Podbara), površine 50 m2. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od ukupno dva... više

135.000€ (2 596 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 2/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u novogradnji na Telepu od 29m² do 85m²,

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj... više

87.431€ (3 014 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 1/8 spratova

Na prodaju jednoiposoban stan - Bulevar Evrope 42m2

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

U ponudi je prodaja jednoiposobnog stana površine 42m2 na traženoj lokaciji u delu grada Bulevar Evrope u Novom Sadu. Stan se nalazi na petom... više

144.200€ (3 433 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 5/6 spratova

Prodaja dvosobnog renoviranog stana sa terasom Cara Dušana 43m2

Cara Dušana, Novi Sad

U ponudi je prodaja dvosobnog stana površine 43m2 u Novom Sadu. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku u okviru prodaje stanova Novi Sad,... više

125.970€ (2 929 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Adice | Jednosobni, dvosobni, trosobni i četvoros

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad u naselju Adice – odlična prilika za kupovinu nekretnine na mirnoj i perspektivnoj lokaciji. U ponudi su jednosobni,... više

40.669€ (1 768 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • Prizemlje/2 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

292.357€ (3 143 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 93m²
  • 3/8 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Dvosoban stan u Adicama, odlična lokacija, završetak

Adice, Novi Sad

Opis oglasa: Prodaja stana u Adicama po fenomenalnoj ceni! U ponudi je dvosoban stan u izgradnji, u mirnom delu Novog Sada, idealan za porodičan... više

97.720€ (2 220 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 2/2 spratova

Prodaja lokala Novi Sad – Lokali na Telepu od 30 do 191 m², odlična lokacij

Telep, Novi Sad

Prodaja lokala Novi Sad – Na odličnoj lokaciji na Telepu u ponudi su lokali različitih kvadratura od 30 m² do 191 m², idealni za različite vrste... više

93.060€ (2 737 €/m²)

  • 34m²
  • Prizemlje