Za upit nekretnine Novi Sad pronađeno 2089 oglasa

Dvosoban stan NOVI SAD, 122500€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1097970 -CENA 122500 e+3% agencijska provizija. Uknjižen dvosoban stan u blizini Sajma. Nalazi se u kvalitetnoj zgradi... više

122.500€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 8/9 spratova

Novi Sad, Kamenjar, , 2.0, 70m2, 93000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 118250, 3a, spratna, 1, renoviran, dvoriste/basta, vikendica. Prodaje se renovirana vikendica na Kamenjaru, u prvom redu do Dunava,... više

93.000€ (1 328 €/m²)

  • 70m²

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – ČETVOROŠOBAN STAN 107m² TELEP, URBANA VILA, NOV

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je izuzetan četvorosoban stan površine 107m², smešten u urbanoj vili u izgradnji na Telepu, . Ova odlična... više

224.400€ (2 097 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 107m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen jednosoban stan ID#1000618

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Tolstojeva. Predstavljamo odličan jednosoban stan u neposrednoj blizini Limanske pijace, TC Promenada, osnovne škole,... više

113.300€ (3 540 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 32m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Socijalno - Uknjižen, renoviran trosoban stan ID#1001123

Socijalno, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Socijalno, ulica Braće Jovandić. Uknjižen, komforan kompletno renoviran trosoban stan nadomak osnovne škole, vrtića, Bulevara oslobođenja,... više

206.000€ (2 821 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 6/10 spratova

Movi Sad, Liman II - Uknjižena renovirana garsonjera ID#1001133

Liman II, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman II, ulica Fruškogorska. Uknjižena kompletno renovirana garsonjera u neposrednoj blizini TC Promenada, Spensa, fakulteta, niza... više

97.850€ (2 795 €/m²)

  • Garsonjera
  • 35m²
  • 17/17 spratova

Novi Sad, Telep - Uknjižen troiposoban stan ID#1001145

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Milana Koma. Izdvajamo iz ponude odličan, nov troiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla. Ovaj... više

257.500€ (2 959 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Centar - Nov jednoiposoban stan ID#1001152

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Stražilovska. Izdvajamo iz ponude uknjižen kompletno namešten jednoiposoban stan na veoma atraktivnoj lokaciji za stanovanje.... više

250.000€ (5 208 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Centar - Odličan trosoban stan ID#1001159

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar - Stari grad. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, komforan, po strukturi trosoban stan koji se nalazi na jednoj od najlepših... više

267.800€ (3 618 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 74m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Klisa, , 5.0, 193m2, 220000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 120667, 4.65a, klima, terasa, uknjizen, garaza(2), dvoriste/basta. HIT CENA ZA DVE KUCE! Dve kuce na jednom placu povrsine 465... više

220.000€ (1 139 €/m²)

  • 193m²

Uknjizen stan na Limanu 1

Liman 1, Liman 1, Novi Sad

Uknjizen kompletno renoviran stan Opremljen Dve spavace sobe Visoko prizemlje Kontakt na tel 0694416635 više

159.000€ (2 564 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • Visoko prizemlje/5 spratova

Penthouse Liman 3 – renoviran četvorosoban stan, 2 kupatila, terasa, TOP pon

Liman 3, Novi Sad

U ponudi je izuzetan četvorosoban stan u penthouse stilu, smešten na jednoj od najpoželjnijih lokacija – Liman 3. Stan se nalazi u kvalitetnoj... više

339.900€ (2 360 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 144m²
  • 7/7 spratova