Za upit nekretnine Novi Sad pronađeno 2089 oglasa

PREMIUM LOKACIJA, Četvorosoban stan 110m² + terasa 38m², III sprat - idealno

Liman 3, Novi Sad

Na prodaju prostran i svetao četvorosoban stan površine 110 m², smešten na jednoj od najprestižnijih lokacija u zgradi sa liftom, u Novom Sadu... više

444.000€ (3 000 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 148m²
  • 3.sprat

LOKAL NOVI SAD, 226000€

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijska oznaka 8089765 - CENA 226.000 E + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje se odličan lokal od 116m2, na atraktivnoj lokaciji Novog naselja.... više

226.000€ (1 948 €/m²)

  • 116m²

Šestosobna kuća NOVI SAD, 446600€

Centar, Novi Sad

Centar, porodična kuća sa tri stambene jedinice , 180m2 bez ulaganja! Pogodna za život ili tihu poslovnu delatnost. Vredi pogledati !+++ Agencijska... više

446.600€ (2 481 €/m²)

  • 180m²

GARAžA NOVI SAD, 38000€

Centar, Novi Sad

više

38.000€ (1 583 €/m²)

  • 24m²

LOKAL VETERNIK, 950000€

Beli Dvori, Novi Sad

Agencijska oznaka 8089674. Prodaje se stambeno poslovni prostor u ulici Dobre Jovanović 15 u Veterniku. Pogodan za više tipova delatnosti:... više

950.000€ (979 €/m²)

  • 970m²

Kuća VETERNIK, 489000€

Veternik, Novi Sad

Odmah useljiva kuća u Veterniku, u blizini Lipovog gaja. Kuća ima ogroman dnevni boravak i 5 spavaćih soba, tri sanitarna čvora i mogućnost... više

489.000€ (2 222 €/m²)

  • 220m²

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 133950€

Cara DuŠana, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102549, cena nekretnine je 133.950E + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Cara Dusana, 47 m2, dvosoban, treći sprat.... više

133.950€ (2 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1/6 spratova

Troiposoban stan PETROVARADIN, 163200€

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102562, cena nekretnine je 163.200e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Petrovaradin, 71 m2, troiposoban, visoko prizemlje.... više

163.200€ (2 298 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 71m²
  • Prizemlje/3 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 370000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102154 - Uknjižen četvorosoban stan na naj atraktivnijoj lokacii blizu fakulteta i studentskih domova. Stan je jako lepo... više

370.000€ (3 700 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 4/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 150000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102107 - CENA 150.000 E + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA- Prodaje se trosoban, namešten stan na Bulevaru , na odličnoj i atraktivnoj... više

150.000€ (2 678 €/m²)

  • 3 soba
  • 56m²
  • 9/11 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 70000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101712 CENA 70,000e +3% agencijska provizija. Prodaje se jednoiposoban stan na Podbari, u neposrednoj blizini O.Š."Ivan Gundulić".... više

70.000€ (2 413 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • 2/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 178000€

Centar, Novi Sad

<p>JEDINSTVENA PRILIKA, Odlična lokacija, Trosoban, 91 m2, Socijalno. Agencijska šifra stana 1101991 . CENA stana 195 000e + 3% agencijske... više

178.000€ (1 956 €/m²)

  • 3 soba
  • 91m²
  • Prizemlje/5 spratova