Za upit nekretnine Novi Sad pronađeno 2089 oglasa

Novi Sad, Centar - Uknjižen dupleks stan ID#1001126

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Uknjižen četvoroiposoban dupleks stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone. Ovaj stambeni prostor... više

298.700€ (2 196 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 136m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Lipov gaj - Kuća sa bazenom ID#3000055

Lipov gaj, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara, Izdvajamo iz ponude kompletno renoviranu, porodičnu kuću koja se nalazi na atraktivnoj, lepoj i... više

597.400€ (2 844 €/m²)

  • 210m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Liman III - Uknjižen četvoroiposoban stan ID#1001157

Liman III, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman III, ulica Narodnog fronta. Renoviran, uknjižen četvoroiposoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje u neposrednoj... više

339.900€ (2 360 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 144m²
  • 7.sprat

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen, renoviran dupleks ID#1001160

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Danila Kiša. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, po strukturi troiposoban, dupleks stan koji se nalazi na jednoj... više

442.900€ (3 630 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 122m²
  • 7/7 spratova

Veternik - Dvoiposoban stan u izgradnji ID#1001147

Veternik, Novi Sad, Novi Sad

Veternik. Izdvajamo iz ponude dvoiposoban stan u izgradnji u manjem stambenom kompleksu. Pozicioniran na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje.... više

97.850€ (2 329 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 42m²
  • 1/2 spratova

Ledinci - Stari Ledinci - Odličan plac ID#7000086

Ledinci, Petrovaradin, Novi Sad

Ledinci - Stari Ledinci. Predstavljamo odličan plac koji se nalazi na samo 20 minuta vožnje od Novog Sada. Izgradnjom mosta u Sremskoj Kamenici... više

87.550€ (69 €/m²)

  • 1261m²

Novi Sad, Liman III - Uknjižen dvosoban stan ID#1001186

Liman III, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman III, ulica Narodnog fronta. Uknjižen, odličan dvosoban stan na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak... više

153.800€ (2 957 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 4/13 spratova

Sremska Kamenica - Odličan četvorosoban stan ID#1001187

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica. Izdvajamo iz ponude odličan, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj lokaciji za stanovanje.... više

329.600€ (2 891 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 114m²
  • 3/4 spratova

Vrhunac luksuza koji ne sme da se ispusti

Telep, Novi Sad

Želite da živite na mirnoj lokaciji koja je odlično povezana sa svim delovima grada. Na lokaciji koja ima u blizini vrtić, školu, lako se stiže... više

410.660€ (3 393 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 121m²
  • Prizemlje/2 spratova

Jednoiposoban stan 39.40m², PR - Novi ritam Novog Sada - 86.680€

Veternik, Novi Sad

Zadovoljstvo nam je što smo u prilici da ponudimo stanove u novogradnji koji se prostiru u sklopu savremenog stambenog kompleksa, osmišljen... više

86.680€ (2 222 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje

Trosobna kuća NOVI SAD, 520000€

Cara DuŠana, Novi Sad

EKSKLUZIVNA PRODAJA... CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3 %, kupac ne plaća proviziju... Uknjižena kuća u ulici Laze Nančića u blizini... više

520.000€ (4 561 €/m²)

  • 114m²

Četvorosobna kuća NOVI SAD, 222480€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 3090385. Prodaje se uknjižena kuća u prednjem delu Adica u bilizini Telepa. Su+Pr+sprat. U suterenu se nalaze 2 prostorije.... više

222.480€ (1 015 €/m²)

  • 219m²