Za upit kuća Beograda 15000 pronađeno 515 oglasa

Sopot, Nemenikuće, Kosmajska, 4.0, 120m2, 222000EUR

Nemenikuće, Beograd

Agencijski ID: 123762, 5.5a, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, cela. U prilici smo da Vam ponudimo novoizgradjenu kucu-brvnaru od poluoblica... više

222.000€ (1 850 €/m²)

  • 120m²

Kaluđerica, uknjižena kuća sa 4 stana, 474m2, 10ari ID#1556

Kaluđerica, Grocka, Beograd

Prodaja kuće u Kaluđerici – idealna prilika za život ili investiciju. Na prodaju je uknjižena kuća u jednom od najlepših delova Kaluđerice,... više

259.000€ (546 €/m²)

  • 474m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kuća 220 m², 6, 5 ari, Obrenovac, Gaj– 260 000 €

Rvati, Obrenovac, Beograd

Izdvajamo iz ponude prelepu, spratnu kuću ukupne površine 220 m2 sa izuzetno dobro organizovanim prostorom, opremljenu kvalitetnim nameštajem... više

260.000€ (1 181 €/m²)

  • 220m²
  • .sprat

Uknjižena spratna kuća u naselju Ključ

Ključ, Surčin, Beograd

Ekskluzivna prodaja spratne kuće u naselju Ključ-Surčin površine oko 125m2 na 4 ara placa. Kuća je kompletno završena i spremna za upotrebu.... više

260.000€ (2 080 €/m²)

  • 125m²
  • .sprat

Prodajem kucu u Surcinu

Surčin, Beograd

Na prodaju kuca u Surčinu od 209 kvadrata, dve stambene jedinice na 6,8 ari placa svi papiri su cisti, vlasnistvo 1/1. Kuca legalizovana. Dvoriste... više

260.000€ (1 244 €/m²)

  • 209m²

Surčin, Jakovo - Proleterska, 451m2

Jakovo, Surčin, Beograd

Surčin, Jakovo - Proleterska kuća, 451m2 (terase), PR+I+PTK, telefon, podrum, struja, voda, asfalt, plac 714m2 Na 4km od obale reke Save i... više

240.000€ (532 €/m²)

  • 451m²
  • Prizemlje/2 spratova

Na prodaju dve kuce u Slatini-Sopot

Sopot, Beograd

Na prodaju dve kuće u Slatini-Kosmaj. Nalazi se na glavnom putu,udaljene od Beograda 40 km od kosmaja 4. Kuća površine 250 mkv,sastoji se od... više

230.000€ (621 €/m²)

  • 370m²

Zvezdara, Olimp, Mite Ružića, 7.0, 330m2, 230000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 118810, spratna, pr+2+ptk, struja, kanalizacija, terasa(4), uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, vertikala. Prodaje se vertikala... više

230.000€ (696 €/m²)

  • 330m²

Zemun, Gornji grad, Ugrinovačka, 3.5, 86m2, 238000EUR

Zemun (gornji Grad), Beograd

Agencijski ID: 105154, spratna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, podrum. Prodaje se stan u kuci u centru Zemuna, Ugrinovacka... više

238.000€ (2 767 €/m²)

  • 86m²

Surčin - uknjižena kuća na 8 ari placa, novogradnja

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Kucica u cvecu trava oko nje, prodaje se u gornjem delu Surcina. Kuca je spratna, uknjizena, komplet sa novim stvarima. Na vecem placu oko 8... više

270.000€ (1 238 €/m²)

  • 218m²
  • .sprat

Spratna kuća sa okućnicom u Progaru

Progar, Surčin, Beograd

Predivna spratna kuća koja je u osnovi 88m2 na preko 1 ha okućnice, zaboravljena, ali ipak svojom lepotom i šarmom mami poglede. Ova spratna... više

270.000€ (3 068 €/m²)

  • 88m²
  • .sprat

Kuća 266 m², 9 ari, Obrenovac, Zvečka – 250 000 € (NAMEŠTENA)

Zvečka, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju spratna kuća površine 266 m², na placu površine 9 ari. • Struktura: Kuća ima identičan raspored prostorija na svakoj etaži i sastoji... više

250.000€ (939 €/m²)

  • 266m²
  • .sprat