Za upit jednosobni stan Sajam Novi Sad pronađeno 7 oglasa

Novi Sad, Sajam, , 0.5, 31m2, 93810EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 117010, II/VI, klima, lift, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM LUX* garsonjera 31,27 m2, u izgradnji. Povrat PDV. LIFT. Podovi:... više

93.810€ (3 026 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Sajam, , 0.5, 31m2, 93510EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 117011, II/VI, lift, terasa, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja SAJAM LUX garsonjera 31,17 m2, u izgradnji. Povrat PDV. LIFT.... više

93.510€ (3 016 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²
  • 2/6 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 102000€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102550 CENA 102.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se POTPUNO RENOVIRAN jednosoban stan na Novoj Detelinari, u neposrednoj... više

102.000€ (3 400 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 3/7 spratova

Novi Sad, Detelinara, Kopernikova, 1.0, 25m2, 70000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 129309, III/. Stan 25 m2 na Detelinari, Novi Sad, atraktivna lokacija, Sajam na 5 minuta, na trecoj etazi -potkovlje, dvorisno... više

70.000€ (2 800 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Železnička Stanica, Bulevar Kralja Petra , 1.0, 24m2, 82500EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 128415, I/IV, klima, lift, uknjizen. Na prodaju odlicna garsonjera na Bulevaru Kralja Petra . U blizini su Master Centar Sajam,... više

82.500€ (3 437 €/m²)

  • 1 soba
  • 24m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen jednosoban stan ID#1001204

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Rumenačka. Uknjižen, svetao jednosoban stan na odličnoj lokaciji. U neposrednoj blizina Novosadskog sajma,... više

97.850€ (3 494 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 28m²
  • 4.sprat

Prodaja jednosobnog stana 22 m2 – Banatić, Novi Sad – renoviran, odlična

Banatić, Novi Sad

U ponudi je prodaja jednosobnog stana u Novom Sadu, na traženoj gradskoj lokaciji Banatić, u neposrednoj blizini Železničke stanice. Stan ima... više

71.010€ (3 227 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 22m²
  • 5/5 spratova