Za upit Jagodina stanovi pronađeno 252 oglasa

Luksuz u centru grada

Centar, Jagodina

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz... više

78.000€ (1 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 65m²
  • 3/5 spratova

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

129.525€ (1 506 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 1/5 spratova

Kompleks Plavuša – Stanovi odmah po izvanrednim cenama i idealnim kvadratura

Vašarište, Jagodina

Kupovina moguća klasičnim stambenim kreditom, kreditom za mlade – ili čak NA RATE samo uz lični dokument! Stanovi odmah useljivi – po izvanrednim... više

99.946€ (1 298 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 77m²
  • 7/8 spratova

Luksuz u centru grada

Centar, Jagodina

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi garsonjera sa dnevnim boravkom... više

54.150€ (1 504 €/m²)

  • Garsonjera
  • 36m²
  • 3/5 spratova

Manji, jednosoban stan kod Akva parka

Akva Park, Jagodina

ODLIČNA PRILIKA – NAMEŠTEN STAN KOD AKVA PARKA ! Na prodaju moderan, manji jednosoban stan u vrhunskom stanju, smešten u popularnom kompleksu... više

45.000€ (1 500 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 30m²
  • 4/6 spratova

Ekskluzivan penthouse u strogom centru grada – 222 m2

Centar, Jagodina

Na prodaju je izuzetan penthouse površine 222 m², smešten na poslednjem spratu stambene zgrade u strogom centru grada. Nekretnina koja se retko... više

230.000€ (1 036 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 222m²
  • 7/7 spratova

Stanovi u izgradnji-izuzetno kvalitetna gradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

Povraćaj PDV-a U cenu stana j uključeno: -etažno grejanje na gas (svaki stan poseduje gasni kotao) -šestokomorna stolarija REHAU bele boje,tri... više

59.600€ (1 490 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 40m²
  • 1/7 spratova

Na prodaju stan u srcu grada – sve bukvalno pred vašim vratima!

Centar, Jagodina

Prodaje se moderan i funkcionalan stan površine 50,74m², idealno raspoređen kako bi svaki kvadrat bio maksimalno iskorišćen, sa mogućnošču povračaja... više

84.128€ (1 617 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • 9/9 spratova

Vašarište, Jagodina

119.669€ (1 259 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 95m²
  • 7/8 spratova

Nov, namešten stan na korak od Aqua parka

Akva Park, Jagodina

Ovaj kompletno uređen stan se nalazi na najsavršenijoj lokaciji do samog Aqua parka. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe,... više

67.790€ (1 936 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • 2/7 spratova

Stambena zgrada - 3 garsonjere

Levač, Jagodina

Stambeni prostor sastoji se od 3 garsonjere, nalazi se na placu površine 5a. Grejanje je na inverter klimu. Prodaje se isključivo kao celina.... više

79.000€ (887 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 89m²
  • /1 spratova

Dvoiposoban stan u prostranom dvorištu

Levač, Jagodina

Stan u kući.Po strukturi dvoiposoban, sa dve spavaće sobe, pravilnog rasporeda. Grejanje: Norveški radijatori Nalazi se u kući na placu od... više

70.000€ (1 076 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/2 spratova