Za upit Jagodina stanovi pronađeno 252 oglasa

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

100.695€ (1 502 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 2/5 spratova

Dvosoban stan 55 m², Širi centar, Jagodina, 4. sprat

Širi centar, Jagodina

Prijatan i primamljiv stan u Jagodini, u širem centru grada, idealan za one koji žele praktičan život na dobroj lokaciji. U ponudi je dvosoban... više

59.000€ (1 072 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 4/4 spratova

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 1

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 3/7 spratova

NASLOV: STAN KOJI OSVAJA NA PRVI POGLED — CENTAR, STIL I TRI SPAVAĆE SOBE!

Centar, Jagodina

Ovo nije običan stan. Ovo je stan koji ima dušu — onaj koji odmah znaš da je tvoj. Četvorosoban, sa tri spavaće sobe, dva kupatila, terasom,... više

115.000€ (1 197 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 96m²
  • 2/4 spratova

Moderan stan u centru Jagodine - Mogućnost plaćanja na rate

Širi centar, Jagodina

Obaveštavamo vas da je započet novi projekat novogradnje. Iskoristite mogućnost plaćanja na rate, kao i mogućnost povraćaja PDV-a i uštedite... više

90.000€ (1 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 6/6 spratova

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

332.220€ (1 503 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 221m²
  • 5/5 spratova

PRODAJA – Jednosoban stan 37 m², širi centar

Širi centar, Jagodina

Na prodaju je funkcionalan jednosoban stan površine 37 m², u širem centru grada. Stan je praktično organizovan i pogodan za život ili kao investicija.... više

45.000€ (1 216 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju dvosoban stan 60m² – odlična lokacija!

Kajsijar, Jagodina

Na prodaju je stan površine 60 m², idealan za porodično stanovanje. Stan je po strukturi dvosoban i sastoji se od: ✔️ dve prostrane spavaće sobe... više

55.000€ (916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 4/4 spratova

Luksuz u centru grada

Centar, Jagodina

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz... više

78.000€ (1 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 65m²
  • 1/5 spratova

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

268.005€ (1 505 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 178m²
  • 5/5 spratova

Novogradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA – POVRAĆAJ PDV-a! Tražite savršeno mesto za život ili sigurnu investiciju? Predstavljamo vam modernu zgradu u izgradnji,... više

80.595€ (1 366 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 2/5 spratova

Kompletno namešten 3.5 stan, širi centar

Širi centar, Jagodina

Stan se prodaje sa svim stvarima. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, fizički odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, wc-a, kupatila. Nema... više

100.000€ (1 408 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 71m²
  • 6/6 spratova