Za upit Jagodina stanovi pronađeno 252 oglasa

MODERAN, KOMPLETNO RENOVIRAN STAN 30 m² – IDEALAN ZA ŽIVOT I IZDAVANJE

Centar, Jagodina

Na prodaju stan koji ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja – samo da unesete svoje lične stvari i odmah počnete da uživate u prostoru koji odiše... više

63.000€ (2 100 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • 3/3 spratova

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

115.290€ (1 516 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • Prizemlje/5 spratova

Veći porodični stan koji nudi maksimalni porodični komfor

Strelište, Jagodina

Retko u ponudi veći porodični stan, maksimalnog porodičnog komfora. Stan, ima dve spavaće sobe, kuhinju, trpezariju, dnevni boravak, sve odvojeno,... više

78.000€ (1 040 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • 4/5 spratova

Top ponuda, renoviran, trosoban stan na drugom spratu u centru!

Centar, Jagodina

TROSOBAN STAN U CENTRU JAGODINE Tražite savršen stan bez dodatnih ulaganja? Upravo ste ga pronašli! Na prodaju kompletno renoviran trosoban... više

102.000€ (1 397 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 1/5 spratova

Luksuz koji postaje dom – Nov stan u srcu grada, 85m² + 10m2 terasa

Centar, Jagodina

U ponudi je ekskluzivan stan u novogradnji, površine 85 kvadrata + 10m2 terasa, namenjen svima koji žele da žive urbano, udobno i bez kompromisa.... više

105.000€ (1 235 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 5/5 spratova

PRODAJE SE NAMEŠTEN STAN U LUKSUZNOM KOMPLEKSU

Akva Park, Jagodina

Na prodaju moderan i potpuno namešten stan u prestižnom kompleksu Crnjanski, idealan za porodičan život ili kao pametna investicija. Osnovne... više

80.000€ (1 403 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 4/5 spratova

Trosoban stan u blizini Akva parka

Širi centar, Jagodina

Prelep,komforan stan koji se sastoji od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila,toaleta, terase,ostave... više

90.000€ (1 267 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 5/6 spratova

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

123.210€ (1 502 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • Prizemlje/5 spratova

Trosoban stan 56 m², Akva Park, Jagodina, 2. sprat

Akva Park, Jagodina

PRODAJA TROSOBNOG STANA – WING APARTMANI, KOD AKVA PARKA Na prodaju komforan trosoban stan u modernom kompleksu Wing apartmana, na izuzetnoj... više

80.080€ (1 430 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 2/7 spratova

Prodaja stana 55m2 – Lokacija odlična, a troškovi minimalni!

Širi centar, Jagodina

Stan funkcionalnog rasporeda na prvom spratu, idealan za udoban i praktičan život. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje... više

63.250€ (1 150 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 55m²
  • 1/3 spratova

Renoviran stan u strogom centru Jagodine

Centar, Jagodina

Funkcionalan i svetao dvosoban stan u strogom centru Jagodine, idealan za porodični život, ali i kao investicija za izdavanje. Stan se nalazi... više

85.000€ (1 287 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 4/5 spratova

Četvorosoban stan kod Aqua parka sa garažom

Akva Park, Jagodina

Ekskluzivan stan u Jagodini, u naselju Akva Park, predstavlja spoj komfora, funkcionalnosti i prestižnog pogleda. Nalazi se na 5. spratu zgrade... više

186.000€ (1 706 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 109m²
  • 5/5 spratova