Za upit Jagodina kuće prodaji pronađeno 71 oglasa

NA PRODAJU na istoj parceli DVE KUĆE naselje SVETA PETKA!!!

Tavrića obori, Jagodina

U prodaji je jedinstvena nekretnina koja spaja udobnost porodičnog doma i odličnu investicionu priliku. Prodaju se dve kompletno uređene kuće... više

210.000€ (628 €/m²)

  • 334m²
  • .sprat

Na prodaju kuća u Jagodini

Centar, Jagodina, Jagodina

Prodaje se kuća od 223m2, kod Trnave. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata, a nalazi se u blizini reke Belice. Izuzetna lokacija kuće, pogodno... više

140.000€ (627 €/m²)

  • 223m²
  • Prizemlje

Kuća u širem centru na prodaju

Širi centar, Jagodina

Kuća u osnovi 110m2, bruto površina 220m2. Kuća ima 9 soba i 4 kupatila. u prizemlju se nalazi trpezarija sa kuhinjom i dve spavaće sobe i kupatilom.... više

150.000€ (657 €/m²)

  • 228m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prodaja - porodična spratna kuća na Budžinom brdu

Budžino brdo, Jagodina

*** Na fotografijama je prikazano idejno rešenje porodično stambene zgrade *** * CENA 120.000 € važi samo za kupovinu objekta u zatečenom stanju... više

120.000€ (214 €/m²)

  • 560m²
  • /3 spratova

EKSKLUZIVNA PRODAJA – PORODIČNA KUĆA NA TOP LOKACIJI, JAGODINA

Akva Park, Jagodina

Na prodaju izuzetna porodična kuća na jednoj od najtraženijih lokacija u Jagodini –u neposrednoj blizini Aqua parka idealna za udoban porodični... više

135.000€ (523 €/m²)

  • 258m²
  • .sprat

Na prodaju kuća

Ribare, Okolina, Jagodina

Na prodaju porodična kuća u Ribaru, površine 194 m², smeštena na prostranom placu od 20,01 ar. Kuća je namestena i predstavlja idealnu priliku... više

97.000€ (500 €/m²)

  • 194m²
  • .sprat

Na prodaju kuća idealna kao vikendica u selu Deonica

Deonica, Okolina, Jagodina

Kuću u selu Deonica, savršenu kao vaša vikendica ili čak kao stalno prebivalište. Ova kuća površine 80m2 okružena prelepom prirodom i izolovana... više

24.000€ (300 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća u izgradnji – mirna lokacija, blizu centra!

Tabane, Jagodina

Prodaje se lepljena kuća u započetoj fazi izgradnje, površine 142 m², na placu od 3 ara. Objekat je pažljivo projektovan i idealan za porodični... više

105.000€ (739 €/m²)

  • 142m²
  • /2 spratova

Na prodaju kuća u sivoj fazi – odlična lokacija, velika prilika

Širi centar, Jagodina

Prodaje se prizemna kuća površine 56m², u sivoj fazi izgradnje, smeštena na izuzetnoj lokaciji sa direktnim prilazom sa glavnog puta. Kuća... više

30.000€ (535 €/m²)

  • 56m²
  • Prizemlje

Na prodaju porodična kuća sa pomoćnim objektom – mirna lokacija, odličan

Kupusara, Jagodina

U ponudi je kuća površine oko 160 m², smeštena na parceli od 4.85 ari, u mirnom delu grada, sa direktnim izlazom na ulicu – idealna za porodičan... više

70.000€ (437 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju – porodična kuća na samo 3 km od grada

Vinorača, Okolina, Jagodina

Prodaje se kuća udaljena svega 3 km od centra — sa odličnim pristupom glavnim putem. U blizini se nalaze osnovna škola, prodavnica, kao i autobusko... više

85.000€ (850 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

KUĆA NA PRODAJU – BAGRDAN, CENTAR – 145 m², PLAC 6, 29 ari

Bagrdan, Okolina, Jagodina

Prodaje se porodična kuća od 145 m² u samom centru Bagrdana, na placu od 6,29 ari. Odlična prilika za sve koji žele mir života na selu, a da... više

33.000€ (227 €/m²)

  • 145m²
  • .sprat