Za upit Jagodina kuće prodaji pronađeno 71 oglasa

KUĆA NA PRODAJU – BAGRDAN, CENTAR – 145 m², PLAC 6, 29 ari

Bagrdan, Okolina, Jagodina

Prodaje se porodična kuća od 145 m² u samom centru Bagrdana, na placu od 6,29 ari. Odlična prilika za sve koji žele mir života na selu, a da... više

33.000€ (227 €/m²)

  • 145m²
  • .sprat

Kuća na prodaju

Strelište, Jagodina

Prodaje se prostrana kuća od 279m2 na placu od 13,33a. Nalazi se u Jagodini u naselju Strelište. više

160.000€ (573 €/m²)

  • 279m²
  • /3 spratova

Kuća u širem centru Jagodina (prodaja)

Širi centar, Jagodina

Kuća sa 3 kupatila, dnevnom sobom, trpezarijom i kuhinjom, 3 sredjene spavaće sobe. Uz kuću se nalazi spoljni podrum i pomoćni objekti. Uveden... više

200.000€ (800 €/m²)

  • 250m²
  • /1 spratova

Na prodaju kuća – mirna lokacija na samo 1, 5 km od centra grada

Budžino brdo, Jagodina

Ukoliko tražite prostran dom u tihom i prijatnom naselju, a nadomak svih gradskih sadržaja – ova nekretnina je pravi izbor za vas. Na placu... više

130.000€ (764 €/m²)

  • 170m²
  • Prizemlje

PRODAJE SE KUĆA 660m² – ŠIRI CENTAR JAGODINE

Širi centar, Jagodina

Na prodaju prostrana porodična kuća površine 660m², smeštena u mirnom delu šireg centra Jagodine, idealna za život višečlane porodice, kombinaciju... više

230.000€ (348 €/m²)

  • 660m²
  • .sprat

Na prodaju kuća u Jagodini – 58 m²

Širi centar, Jagodina

Kuća je organizovana kao dvosoban stan, a nudi sve što je potrebno za udoban život: -ulazni hol koji vas uvodi u prostor -dve spavaće sobe... više

60.000€ (1 034 €/m²)

  • 58m²
  • .sprat

Prodaja - spratna kuća, Strelište

Strelište, Jagodina

Kompletno sređeno prizemlje sa 2 spavaće sobe, dnevnom i kupatilom. Sprat nezavršen, osim kupatila. više

70.000€ (380 €/m²)

  • 184m²
  • /2 spratova

Na prodaju seoska kuća po izuzetno povoljnoj ceni!

Glavinci, Okolina, Jagodina

Prodaje se kuća u blizini Jagodine, udaljena svega 8 km Kuća se nalazi na tihom i prijatnom mestu, okružena prirodom. Na placu površine 4,72... više

15.000€ (277 €/m²)

  • 54m²
  • .sprat

NA PRODAJU – SEOSKA KUĆA NA SAMO 12 KM OD GRADA!

Mali Popović, Okolina, Jagodina

Prodaje se uređena seoska kuća na mirnoj lokaciji, udaljena svega 12 km od grada, idealna za porodičan život ili mirno povlačenje iz gradskog... više

160.000€ (581 €/m²)

  • 275m²
  • 1/1 spratova

Na prodaju nova kuća 10 km od grada – legalizovana, useljiva i odmah dostupn

Šantarovac, Okolina, Jagodina

Prodaje se kompletno sređena i nova kuća, izgrađena 2022. godine, površine 271 m², smeštena uz glavni put, na svega 7 kilometara od grada. Objekat... više

162.000€ (597 €/m²)

  • 271m²
  • .sprat

Prostrana porodična kuća sa dva sređena dvorišta i garažom

Tavrića obori, Jagodina

Na prodaju je prostrana kuća na dva sprata, idealna za porodični život, sa dodatnim pogodnostima koje pružaju komfor i funkcionalnost. Kuća... više

160.000€ (583 €/m²)

  • 274m²
  • /2 spratova

Kuća sa dvorištem, pomoćnim objektom i garažom !!!

Kajsijar, Jagodina

Na prodaju kuća sa dvorištem i garažom !!! U mirnom delu grada blizu bolnice , fakulteta , marketa i parkova prodajemo kuću za veću porodicu... više

113.500€ (834 €/m²)

  • 136m²
  • .sprat