Za upit cetvorosoban stan Novom Sadu Telep pronađeno 46 oglasa

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

236.068€ (2 682 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 88m²
  • 3/6 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

289.720€ (2 682 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 108m²
  • 6/6 spratova

Prodaje se se 4.0 stan 90 m² – Grbavica, Bulevar Evrope 11, Novi Sad | Parki

Grbavica - Telep, Novi Sad

Prodaje se se prostran četvorosoban stan od 90 m² u ulici Bulevar Evrope 11, na petom spratu zgrade sa liftom u naselju Grbavica, Novi Sad.... više

172.640€ (1 918 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 5.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 189830€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1092714 Prelep četvorosoban dupleks u modernoj zgradi na Telepu. Useljiv, Potkrovlje, lift, terasa, cena sa PDV -om. Mogućnost... više

189.830€ (1 807 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Telep - Neuseljavan četvorosoban stan + dva parking mesta ID#1001074

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Feješ Klare. Uknjižen, neuseljavan, veoma komforan četvorosoban stan u neposrednoj blizini škole, vrtića, pošte, autobuskog... više

275.700€ (2 729 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 1.sprat

Prodaja luksuznih stanova Novi Sad – urbane vile Telep, PENTHAUS KROVNA TERA

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep! Penthaus Predstavljamo novi kompleks porodičnog stanovanja koji čini 24 luksuzne urbane vile izgrađene u nizu,... više

271.662€ (2 587 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • Potkrovlje/1 spratova

Penthaus Prodaja luksuznih stanova Novi Sad – urbane vile Telep, jednosobni,

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep! Penthaus cene su izrazene sa PDV Predstavljamo novi kompleks porodičnog stanovanja koji čini 24 luksuzne... više

206.360€ (2 579 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 80m²
  • 1/1 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u novogradnji na Telepu od 29m² do 85m²,

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj... više

236.253€ (2 953 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 80m²
  • 1/8 spratova

Prodaja luksuznih stanova Novi Sad – urbane vile Telep, jednosobni, dvosobni,

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep! cene su izrazene sa PDV Predstavljamo novi kompleks porodičnog stanovanja koji čini 24 luksuzne urbane... više

197.657€ (2 600 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 76m²
  • Prizemlje/1 spratova

Novi Sad, Telep, Prešernova, 3.5, 83m2, 179000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 104374, I/IV, terasa, uknjizen, nov, novogradnja, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

179.000€ (2 156 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Telep, Heroja Pinkija, 4.0, 83m2, 219950EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 122675, I/II, terasa, novogradnja. Na prodaju cetverosoban stan u stambenom kompleksu na Telepu blizu Dunava. Useljiv jul-avgust... više

219.950€ (2 650 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Telep, Heroja Pinkija, 4.0, 77m2, 204000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 122678, II/II, terasa. Na prodaju odlican penthaus, cetverosoban stan na drugom spratu na Telepu. Stan se nalazi u stambenom... više

204.000€ (2 649 €/m²)

  • 4 soba
  • 77m²
  • 2/2 spratova