Za upit cetvorosoban stan Novom Sadu Telep pronađeno 46 oglasa

Novi Sad, Telep, Patrijarha Pavla, 4.0, 81m2, 145000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 132258, IV/IV, lift. TELEP - *DUPLEX* 81 m2 - 4 spavace sobe, na odlicnoj poziciji. LIFT. TERASA DONJI DEO: Dnevna soba, kuhinja,... više

145.000€ (1 790 €/m²)

  • 4 soba
  • 81m²
  • 4/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 190350€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1093563 Četvorosoban dupleks u izgradnji na atraktivnoj lokaciji na Telepu. Potkrovlje, lift, terasa, grejanje na gas.... više

190.350€ (2 025 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²
  • 3/4 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

254.847€ (2 682 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 95m²
  • 3/6 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

203.877€ (2 682 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 76m²
  • 3/6 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – ČETVOROŠOBAN STAN 107m² TELEP, URBANA VILA, NOV

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je izuzetan četvorosoban stan površine 107m², smešten u urbanoj vili u izgradnji na Telepu, . Ova odlična... više

224.400€ (2 097 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 107m²
  • 2.sprat

Prodaje se četvorosoban stan u urbanoj vili na Telepu sa dva kupatila - 87m2

Telep, Novi Sad

U ponudi je kompletno namešten četvorosoban stan na prodaju u Novom Sadu, na izuzetnoj lokaciji na Telepu, u mirnoj i porodičnoj ulici. Stan... više

255.000€ (2 931 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 87m²
  • 2/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Četvorosoban stan 89m², parking, prvi sprat, gas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je ekstra prostran četvorosoban stan površine 89.8m², smešten na prvom spratu stambene zgrade. Ova nekretnina... više

168.300€ (1 891 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 89m²
  • 1/2 spratova

Prodaja luksuznih stanova Novi Sad – urbane vile Telep, PENTHAUS KROVNA TERAS

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep! penthaus cene su izrazene saPDV Predstavljamo novi kompleks porodičnog stanovanja koji čini 24 luksuzne... više

242.000€ (2 602 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 93m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prodaja luksuznih stanova Novi Sad – urbane vile Telep, jednosobni, dvosobni,

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep! Penthaus cene su izrazene sa PDV Predstavljamo novi kompleks porodičnog stanovanja koji čini 24 luksuzne... više

212.800€ (2 595 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 82m²
  • 1/1 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u novogradnji na Telepu od 29m² do 85m²,

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj... više

234.538€ (2 759 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 85m²
  • 1/8 spratova

Novi Sad, Telep, Heroja Pinkija, 4.0, 73m2, 210000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 131875, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen. TELEP NOVI STAN - 73 m2 + Parking mesto! Porodican stan - 3 spavace sobe, dnevna,... više

210.000€ (2 876 €/m²)

  • 4 soba
  • 73m²
  • 1/4 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

252.164€ (2 682 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • 6/6 spratova