Za upit cetvorosoban stan Novom Sadu Telep pronađeno 46 oglasa

Novi Sad, Telep, Milana Koma, 3.5, 87m2, 250000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 129534, II/, terasa, parking. Telep – Moderan troiposoban stan sa velikom terasom (30m²) Na prodaju elegantan, kompletno namesten... više

250.000€ (2 873 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Telep, Jerneja Kopitara, 4.0, 96m2, 235200EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 99247, III/. Prodaje se nov SMART stan, 96m2, na Telepu. Dnevna soba, kuhinja, tri spavace sobe, hodnik, kupatilo, terasa. Blizina... više

235.200€ (2 450 €/m²)

  • 4 soba
  • 96m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Telep, Milana Savića, 4.0, 221m2, 313795EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 108782, PR/, klima, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking. Prodaje se useljiv stan u porodicnom stambenom objektu sa samo... više

313.795€ (1 419 €/m²)

  • 4 soba
  • 221m²

Novi Sad, Telep, Kotorska, 4.0, 95m2, 218500EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 125171, I/, u izgradnji. Prodaje se cetvorosoban stan 95m2 u urbanoj vili u izgradnji na Telepu. Izuzetno visok kvalitet izgradnje... više

218.500€ (2 300 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Telep, , 4.0, 93m2, 214774EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 122128, I/II, u izgradnji, stambena zgrada. Na prodaju cetvorosoban stan od 92 m² u prestiznoj urbanoj vili – izbor za najzahtevnije... više

214.774€ (2 309 €/m²)

  • 4 soba
  • 93m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Telep, Futoški put , 4.0, 82m2, 184500EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 116500, II/VI, u izgradnji. Na prodaju komforan cetverosoban stan na Futoskom putu. Useljiv kraja 2026. Cena je sa PDV-om Telefon.... više

184.500€ (2 250 €/m²)

  • 4 soba
  • 82m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Telep, Futoški put, 4.0, 83m2, 217906EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 119693, II/VIII, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

217.906€ (2 625 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 2/8 spratova

Prodaja luksuznih stanova Novi Sad – urbane vile Telep, jednosobni, dvosobni,

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep! Penthaus Predstavljamo novi kompleks porodičnog stanovanja koji čini 24 luksuzne urbane vile izgrađene u nizu,... više

271.662€ (2 587 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • Potkrovlje/1 spratova

Penthaus Prodaja luksuznih stanova Novi Sad – urbane vile Telep PENTHAUS stan

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep! Penthaus cene su izrazene sa PDV KROVNA TERASA GRATIS Predstavljamo novi kompleks porodičnog stanovanja koji... više

206.360€ (2 579 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 80m²
  • 1/1 spratova

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep! penthaus cene su izrazene saPDV Predstavljamo novi kompleks porodičnog stanovanja koji čini 24 luksuzne... više

242.000€ (2 602 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 93m²
  • Prizemlje/1 spratova