Za upit 4199 Centar pronađeno 3556 oglasa

Premijum stanovi - život u kompleksu koji ima sve

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Na površini od 57.302 m² u toku je izgradnja četiri moderne zgrade koje čine funkcionalnu i estetski usklađenu celinu. U okviru kompleksa stanarima... više

98.478€ (3 176 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²
  • Prizemlje/5 spratova

Plac 43 ara, Piroman, Obrenovac - 26.000€

Piroman, Obrenovac, Beograd

Prodaje se plac ukupne površine 43 ara, koji se sastoji od tri parcele. Plac ima direktan izlaz na asfaltni put, što ga čini lako dostupnim... više

26.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Troiposoban stan u strogom centru Jagodine sa garažom

Centar, Jagodina

Prodaja ili zamena za stan u Beogradu! Ovaj stan Vam nudi više opcija,možete ga koristiti kao poslovni prostor jer je odlično pozicioniran,a... više

126.000€ (1 594 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 79m²
  • 2/4 spratova

Luksuzan apartman kod Gondole – Zlatibor, vrhunska lokacija i fantastičan po

Centar, Zlatibor

Prodaje se veoma atraktivan apartman na Zlatiboru,u zgradi iznad restorana Gondola, u neposrednoj blizini početne stanice Gold Gondole. Lokacija... više

129.800€ (2 200 €/m²)

  • 59m²
  • .sprat

Dvosobni stan 61 m2, kod škole Učitelj Tasa

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju dvosobni stan 61 m2, na četvrtom spratu, starije kvalitetne zgrade sa liftom. Stan se nalazi u jednom od najlepših delova grada,... više

113.000€ (1 852 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 4/6 spratova

Boljevac, Rtanj – Vrbovac 77kvm + 1,2a ID#24134

Vrbovac, Boljevac, Boljevac

Prodaje se kuća 77m2, sa pomoćnim objektima (39+44) na parceli od 4a 24m2 sa mogućnošću kupovine još 7a 94m2 sa uknjiženom kućom od 22m2 iznad... više

13.000€ (168 €/m²)

  • 77m²
  • Prizemlje

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

156.962€ (3 412 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 5/8 spratova

Četvorosoban stan VETERNIK, 136500€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102223- Cena je 136 500e + agencijska provizija od 3%. Četvorosoban stan u Centru Veternika. Stan se sastoji iz prostanog... više

136.500€ (1 750 €/m²)

  • 4 soba
  • 78m²
  • 2/2 spratova

Centar, Novi Sad

157.110€ (3 491 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 5/8 spratova

Renovirana kuća u centru sela Jazak!

Jazak, Okolina, Irig

Na prodaju kuća na Fruškoj gori, u samom centru sela Jazak, idealna za miran život ili kao vikendica u prirodi. Kuća površine 46 m² nalazi se... više

46.350€ (1 007 €/m²)

  • 46m²
  • .sprat

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se... više

201.110€ (2 578 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 5/7 spratova

PRODAJA, 1.5 UKNJIZEN STAN, 36M2, CENTAR-SKADARSKA

Centar, Stari Grad, Beograd

U samom centru Beograda, u Skadarskoj ulici, prodajemo jednoiposoban stan povrsine 36 m2˛ (uknjizen na 28 m2). Nalazi se na petom spratu u odrzavanoj... više

185.000€ (5 138 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 5.sprat