Za upit 4199 Centar pronađeno 3556 oglasa

Dvosoban stan 2. sprat, Kajsijar, postoji mogućnost kupovine na kredit

Kajsijar, Jagodina

Na prodaju je svetao i komforan stan u Jagodini, u naselju Kajsijar. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade od ukupno četiri sprata, što pruža... više

85.000€ (1 465 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • 2/4 spratova

Stan na visokom prizemlju u centru grada pogodan za poslovni prostor

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se stan 77m2, na visokom prizemlju. Stan je odličan za neku poslovnu delatnost i u prošlosti je takodje bio korišćen za kancelariju.... više

98.000€ (1 272 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • Prizemlje/3 spratova

Novi Sad, Centar, Laze Kostića, 2.5, 55m2, 150000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 113022, III/IV, terasa, uknjizen, izvorno stanje. Prodaje se dvoiposoban stan u centru grada. Stan se nalazi trecem od cetiri... više

150.000€ (2 727 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 3/4 spratova

4.0 Centar, Sinđelićev Trg

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan četvorosoban stan u samom centru grada, na 100 metara od pešačke zone. Stan ima lep raspored tako da je odlična investicija... više

168.000€ (1 680 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 2/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 148800€

Centar, Novi Sad

Agencijksa oznaka: 1101210 148.800 e SA PDV-OM + agencijska provizija od 3%. Na prodaju moderan, svetao i prostran stan u novoj zgradi vrhunske... više

148.800€ (3 100 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 4/4 spratova

Fernomenalna kuca u Pancevu

gornji grad, Pančevo - Centar, Pančevo

Prodajem fenomenalnu kuću u Pančevu, koja je pre 4 godine kompletno adaptirana i renovirana. Povrsina kuce je 120m2, poseduje dva kupatila,... više

107.000€ (981 €/m²)

  • 109m²
  • Prizemlje

Građevinsko zemljište Blizina autoputa Naplatna rampa

Širi centar, Vranje

ODLIČNA LOKACIJA/ DIREKTAN PRILAZ SA SAOBRAĆAJNICE/ Prilaz sa dva puta/ P - 38,9 ar Cena: 25e/ m2 (početna cena) Pogodno za izgradnju poslovnog... više

97.225€ 0 €/m²)

  • 0m²

Luks novi stan u centru Paraćina

Centar, Paraćin

Nalazi se u mirnoj ulici u centru Paraćina na manje od 50 metara od glavne ulice i na samoj je ivici pešačke zone. Zgrada Rezidencije ima recepciju,... više

113.595€ (1 514 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • .sprat

Lokal u centru Jagodine

Centar, Jagodina

Potreban Vam je prostor koji je idealan za sve vrste kako ugostiteljske, tako i prodajne delatnosti. Upravo smo takvu nekretninu dobili. Lokal,... više

110.000€ (1 428 €/m²)

  • 77m²
  • Prizemlje/5 spratova

Zemun, Kalvarija, , 12m2, 19700EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 119292, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje sa odlicnim saobracajnim... više

19.700€ (1 641 €/m²)

  • 12m²

Planina, Centar, -, 3.0, 60m2, 186000 EUR

Centar, Zlatibor

Luksuzno, lepo uređen stan u luksuznom objektu Queen, potpuno opremljen, poseduje dnevni boravak, trpezariju i kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo... više

186.000€ (3 100 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 4.sprat

Stanovi u izgradnji-izuzetno kvalitetna gradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

Povraćaj PDV-a U cenu stana j uključeno: -etažno grejanje na gas (svaki stan poseduje gasni kotao) -šestokomorna stolarija REHAU bele boje,tri... više

97.500€ (1 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 3/6 spratova