Za upit 4199 Centar pronađeno 3559 oglasa

Prodaja stanova Vrnjačka Banja centar – novogradnja, moderan kompleks, ideal

Sunčani breg, Vrnjačka Banja

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije.... više

105.000€ (1 750 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 1/4 spratova

Borča centar, 2, 0, 4/4, uknjižen ID#1603

Borča, Palilula, Beograd

U centru beogradskog naselja Borca, nalazi se ovaj svetao, dvosoban stan. Stan je uknjižen, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog... više

110.000€ (2 682 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 4/4 spratova

Prodaja garsonjere Zlatibor – Golija, odlična lokacija blizu jezera i centra

Golija, Zlatibor

Na prodaju funkcionalna garsonjera površine 24 m² u jednom od najlepših delova Zlatibora – naselju Golija. Stan se nalazi na samo nekoliko minuta... više

52.000€ (2 166 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • 1/3 spratova

Stan u samom srcu grada – lokacija koja se retko pojavljuje na tržištu!

Centar, Jagodina

U ponudi je jedinstven i izuzetno redak stan na savršenoj lokaciji – u samom centru grada, u zgradi sa dva ulaza, od kojih jedan vodi direktno... više

79.000€ (1 519 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 3/5 spratova

Dvoiposoban stan u izgradnji 60 m2, PK, Obrenovac (CENTAR) - 118.425€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se prostran i funkcionalan dvoiposoban stan 59,81m2, koji se nalazi na potkrovlju stambeno - poslovne zgrade sa liftom, PR+3+PK na odličnoj... više

118.425€ (1 973 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • Potkrovlje.sprat

Plac u Ramaći kod Kragujevca - voćnjak i njiva, površine 12433 m2, dozvoljen

Ramaća, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u naselju Ramaća, udaljen od centra Kragujevca nešto više od 20 km. Pogodan za izgradnju vikendice, porodične kuće, ili više... više

20.000€ (1 €/m²)

  • 12433m²

Prodaja luksuznih stanova u centru Vrnjačke Banje – moderan kompleks sa SPA

Širi centar, Vrnjačka Banja

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi je više... više

71.500€ (1 833 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 1/3 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

106.076€ (3 657 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 1/8 spratova

Apartman na Kopaoniku, 31m2 + 15 m2 terasa, kompleks Kraljevi Čardaci - 75.000

Kraljevi čardaci, Kopaonik

Na prodaju je luksuzan i udoban apartman koji može postati vaša dom na Kopaoniku. Apartman površine 31 m² nalazi se kompleksu Kraljevi Čardaci... više

75.000€ (2 419 €/m²)

  • 31m²
  • .sprat

Kompletno opremljen stan – kod Akva parka

Akva Park, Jagodina

Prodaje se izuzetno funkcionalan i moderno opremljen stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – u neposrednoj blizini Akva parka i kompletne... više

58.000€ (2 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • 4/7 spratova

Novo Selo, Velika Plana, kuća 89 m2, pomoćni objekti 73m2 i 61m2, plac 2496 m

Centar, Velika Plana, Velika Plana

Na prodajua kuća u Novom Selu, kod Velike Plane, površine 89 m2 i dva pomoćna objekta površine 73m2 i 61m2, na placu površine 2496 m2.... više

74.000€ (334 €/m²)

  • 221m²
  • Prizemlje

Hitno se prodaje- može zamena za stan niže spratnosti

Centar, Paraćin

Prizemlje se sasroji od dnevnog boravka, kuhinre, trpezarije, kupatila, hodnika. Iz dnevnog boravka postoji hodnik koji vodi na sprat. Na spratu... više

80.000€ (323 €/m²)

  • 247m²
  • .sprat