Za upit 4199 Centar pronađeno 3559 oglasa

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

98.600€ (3 651 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • 2/8 spratova

Novi Sad, Centar, Ilije Vučetića, 3.0, 39m2, 100000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 128823, PSUT/, uknjizen. Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u mirnoj jednosmernoj ulici u samom centru Novog Sada, u ulici... više

100.000€ (2 564 €/m²)

  • 3 soba
  • 39m²

Novi Sad, Centar - Kompletno renoviran jednosoban stan ID#1000915

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Vladike Platona. Odličan, kompletno renoviran jednosoban stan kod Izvršnog veća i gimnazije, nadomak pešačke zone, nekoliko... više

118.150€ (3 193 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • Prizemlje

Prelepa parcela na glavnom putu za Lipar

Lipar, Jagodina

Prodaje se atraktivna parcela površine 80,5 ari, smeštena na samo 3 kilometra od centra Jagodine. Osnovne karakteristike parcele: Lokacija:... više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Direktna prodaja - Vrdnik Residence

Centar, Vrdnik

Direktna prodaja bez provizije. Vrdnik Residence se nalazi u širem centru Vrdnika na padinama Fruške Gore, okružen vinogradima, manastirima... više

77.900€ (1 900 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje... više

63.720€ (1 355 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/5 spratova

Stambeno-poslovni objekat u centru Rekovca po ceni 300eur/m2

Centar, Rekovac

Veliki stambeno poslovni objekat se nalazi u samom centru Rekovca u glavnoj ulici. Kompletna celina se sastoji iz prizemnog dela sa vise soba... više

78.000€ (312 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/2 spratova

Luksuz u centru grada

Centar, Jagodina

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz... više

78.000€ (1 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 65m²
  • 3/5 spratova

Luksuz u centru grada

Centar, Jagodina

78.000€ (1 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 65m²
  • 4/5 spratova

Stan na 1, 5 km od centra – mir, komfor i savršena pozicija!

Strelište, Jagodina

Prodaje se stan u mirnom i porodičnom naselju, udaljenom svega 1,5 km od samog centra grada – dovoljno blizu da ti sve bude nadohvat ruke, a... više

56.650€ (1 381 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Čajetina, Zlatibor - Bele vode, 44m2

Širi centar, Zlatibor

Čajetina, Zlatibor - Bele vode 2.0, 44m2 (terasa 3.87m2), EG, PR/5, lift, parking Luksuzno opremljen dvosoban stan u okviru apartmanskog naselja... više

82.000€ (1 863 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/5 spratova

Karlovčić – Plac 19 ari sa uknjiženim objektom od 87m² (Vlasništvo 1/1)

Špajanska, Karlovčić, Pećinci

Karlovčić – 19 ari u glavnoj ulici sa uknjiženim objektom od 87 m² (Vlasništvo 1/1) Karlovčić – 19 ari u glavnoj ulici sa uknjiženim objektom... više

60.000€ (689 €/m²)

  • 87m²
  • Prizemlje