Za upit 4199 Centar pronađeno 3559 oglasa

Novi Sad, Centar - Uknjižena, renovirana garsonjera ID#1001178

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Petra Drapšina. Uknjižena veoma komforna garsonjera na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak strogog... više

123.600€ (3 862 €/m²)

  • Garsonjera
  • 32m²
  • 3/4 spratova

Barajevo, centar - Svetosavska, 18.56a

Barajevo (mesto), Barajevo, Beograd

Barajevo, centar - Svetosavska plac/građevinsko zemljište, 18.56a, objekat na parceli - kuća 150m2, struja, voda, kanalizacija, asfalt U ponudi... više

120.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Garsonjera NOVI SAD, 106000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101501. CENA stana 112.000 e + 3% agencijske provizije. Nekretnina bez ulaganja, uknjižena 1/1. Garsonjera od 34m2 pozicionirana... više

106.000€ (3 117 €/m²)

  • Garsonjera
  • 34m²
  • 4/7 spratova

Plac 22 ara, Piroman, Obrenovac 21000 €

Piroman, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac u mestu Piroman kod Obrenovca, ukupne površine 22,10 ari u građevinskom području , na lepoj lokaciji. Frontalna širina placa... više

21.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac 40 ari, Obrenovac, Zvečka – 25 000 €

Zvečka, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju plac površine 39,39 ari u koji se nalazi delom u građevinskom reonu izvan centra naselja Zvečka, a delom u zonu poljoprivrednog... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Retko u ponudi!Plac sa starom kućom i infrastrukturom

Širi centar, Jagodina

Na prodaju plac sa postojećim kućama na izuzetnoj lokaciji u Jagodini, u neposrednoj blizini Aqua parka. Lokacija je izuzetno atraktivna i pogodna... više

75.000€ (914 €/m²)

  • 82m²
  • .sprat

Dve kuće u Ćupriji na prodaju

Širi centar, Ćuprija

Dve nezavisne stambene jedinice, ukupne površine 140m2 sa garažom površine 30m2. Prva kuća se sastoji iz kuhinje, dnevne sobe sa trpezarijom,... više

75.000€ (535 €/m²)

  • 140m²
  • /2 spratova

Odličan apartman-studio, 28m2, 2.sprat, Kopaonik, kompleks Vidik

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju prelep studio na Kopaoniku u poznatom kompleksu Vidik. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na putu ka Čajetinskoj Česmi, ispod Nacionalnog... više

60.000€ (2 142 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • 2/4 spratova

Lokal u centru Kragujevca, 17 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal u centru Kragujevca, površine 17 m2. Lokal je renoviran, odmah spreman za rad. Uknjžen je, pogodan je za rezne delatnosti a... više

66.000€ (3 882 €/m²)

  • 17m²
  • Prizemlje

Poslovni prostor od 168m2 u centru grada

Centar, Jagodina

Samo u Heroldu! Poslovni prostor poseduje mokri čvor i nalazi se u podrumu zgrade. Idealan je za teretane, igraonice, dečije igraonice, kancelarijski... više

65.000€ (386 €/m²)

  • 168m²
  • Suteren/4 spratova

Novi Sad, Centar, Pavla Papa, 0.5, 29m2, 105000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 120768, I/, klima, lift, uknjizen, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Prodajem stan - garsonjeru u centru Novog... više

105.000€ (3 620 €/m²)

  • 1 soba
  • 29m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Centar, Pavla Papa, 0.5, 30m2, 105000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 130165, I/IV, lift, uknjizen, parking, stambena zgrada. CENTAR 30m2 garsonjera I sprat, extra sa namestajem. Kuhinja radjena... više

105.000€ (3 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 1/4 spratova