Za upit 4199 Centar pronađeno 3556 oglasa

Lux Apartmani Bela reka - Brzeće

Brzeće, Okolina, Kopaonik

Apartman C207 okrenut je prema Gondoli - ZAPAD Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku. Glavni... više

54.890€ (2 287 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • 2/4 spratova

Lux Apartmani Bela reka - Brzeće

Brzeće, Okolina, Kopaonik

Apartman C306 okrenut je prema Gondoli - ZAPAD Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku. Glavni... više

54.890€ (2 287 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • 3/4 spratova

Prodaja stanova Zlatibor – jednoiposoban stan 40m2, novogradnja, centar kod j

Centar, Zlatibor

Prodaja stanova Zlatibor – u samom centru Zlatibora, u neposrednoj blizini jezera, izdvajamo prelep jednoiposoban stan površine 40m2 u novogradnji.... više

91.670€ (2 291 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 2/3 spratova

SPRATNICA BLIZU CENTRA GRADA!

Centar, Sombor

KUĆA! U okviru Venca,nedaleko od samog centra grada,nalazi se kuća,površine 214m2,u dve stambene etaže,ali koja može funkcionisati i kao jedan... više

72.000€ (336 €/m²)

  • 214m²
  • Prizemlje/1 spratova

Plac 23 ara, Obrenovac, Barič – 19 500 €

Barič, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju građevinski plac ukupne površine 23,51 ari u Bariču, približnih dimenzija 80x30m. • Lokacija: Plac se nalazi na mirnom mestu, na... više

19.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac 12 ari, Obrenovac, Draževac - 18.000€

Draževac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac u Draževcu, opština Obrenovca, ukupne površine 12,37 ari. Plac je u gradjevinskom rejonu, kategorizacije – voćnjak 2.klase.... više

18.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju jednoiposoban stan – sam centar Kragujevca, pogled na crkvu!

Centar, Kragujevac

U ponudi je jednoiposoban stan površine 49 m², koji se nalazi na prvom spratu novije zgrade sa liftom i garažnim mestom. Stan poseduje terasu... više

100.000€ (2 040 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 1/4 spratova

Lokal u centru Jagodine

Centar, Jagodina

Ukupna površina: 100 m² Prizemlje: 53 m² Sprat: 47 m² Opis: Izvanredan poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji u centru grada. Lokal je podeljen... više

60.000€ (600 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje/4 spratova

3.0.Centar, Pravni Fakultet

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici odmah do Ekonomskog i Pravnog Fakulteta,... više

110.000€ (1 666 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 7/7 spratova

Dvosoban stan u potkrovlju ! Postoji mogućnost kupovine preko kredita!!

Centar, Jagodina

Na prodaju dvosoban stan u samom centru grada. Zgrada je stara petnaestak godina , stan je useljiv odmah , mogućnost kupovine preko kredita... više

66.000€ (1 047 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 5/5 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 74000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099456 CENA 74.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju jednoiposoban stan, na samo par minuta hoda od Centra grada. Stan... više

74.000€ (2 846 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 26m²
  • 5/6 spratova

Lokal u Karađorđevoj ulici

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se lokal u Karađorđevoj ulici od 31 m2. Lokal se sastoji iz dve prostorije od 17 m2 i 14 m2. Pogodan je za sve delatnosti, posebno za... više

62.000€ (2 000 €/m²)

  • 31m²
  • Prizemlje