Za upit 4199 Centar pronađeno 3556 oglasa

Lokal u Karađorđevoj ulici

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se lokal u Karađorđevoj ulici od 31 m2. Lokal se sastoji iz dve prostorije od 17 m2 i 14 m2. Pogodan je za sve delatnosti, posebno za... više

62.000€ (2 000 €/m²)

  • 31m²
  • Prizemlje

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje... više

63.585€ (1 352 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/5 spratova

Kompletno namešten 3.5 stan, širi centar

Širi centar, Jagodina

Stan se prodaje sa svim stvarima. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, fizički odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, wc-a, kupatila. Nema... više

100.000€ (1 408 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 71m²
  • 6/6 spratova

Jednoiposoban stan i apartman, tržni centar Roda, peti sprat, cg

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u neposrednoj blizini tc Roda. Stan se nalazi na idealnoj lokaciji za miran porodičan zivot. Nalazi se na petom... više

102.070€ (1 594 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 64m²
  • 5/6 spratova

Lokal u centru grada u novijoj zgradi

Centar, Jagodina

Izvanredan lokal na atraktivnoj lokaciji u samom centru grada, površine 46 m². Lokal je kompletno sređen i spreman za upotrebu. Idealna prilika... više

59.000€ (1 282 €/m²)

  • 46m²
  • Prizemlje/4 spratova

Plac 23 ara, Obrenovac, Barič – 19 500 €

Barič, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju građevinski plac ukupne površine 23,51 ari u Bariču, približnih dimenzija 80x30m. • Lokacija: Plac se nalazi na mirnom mestu, na... više

19.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac 12 ari, Obrenovac, Draževac - 18.000€

Draževac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac u Draževcu, opština Obrenovca, ukupne površine 12,37 ari. Plac je u gradjevinskom rejonu, kategorizacije – voćnjak 2.klase.... više

18.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poslovni prostor, Dušanova ulica

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u centru grada u Dušanovom bazaru. Lokal se sastoji od jedne veće prostorije, jedne manje i toaleta.... više

63.000€ (1 500 €/m²)

  • 42m²
  • Prizemlje

Kuća 159m2, 18 ari, Mislođin, Obrenovac - 54.000€

Mislođin, Obrenovac, Beograd

Otkrijte pravi raj na zemlji – kuća od 159m², smeštena na 18 ari prelepog placa na blagom uzvišenju u Mislodjinu, pruža jedinstveni pogled koji... više

54.000€ (339 €/m²)

  • 159m²
  • .sprat

Jednoiposoban stan VETERNIK, 83000€

Centar, Novi Sad

više

83.000€ (2 128 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/3 spratova

Gradska lokacija, Centar, Moše Pijade, 2.0, 51m2, 96900 EUR

Centar, Pančevo

Stan u izgradnji u pametnoj-sigurnoj zgradi sa smart ip video interfonom i 4p sigurnosnim sistemom, građenoj sa najsavremenijim materijalima... više

96.900€ (1 900 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1/4 spratova

Dvosoban stan na super lokaciji

Širi centar, Jagodina

Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje sa trpezarijom , jedne spavaće sobe,hodnika, kupatila i komforne terase. Mogućnost... više

63.250€ (1 150 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 1/3 spratova