Za upit 4199 Centar pronađeno 3556 oglasa

Vrnjačka banja, Centar, Heroja Maričića, 2.0, 38m2, 82000EUR

Centar, Vrnjačka Banja

Agencijski ID: 123953, VPR/V, lift(2. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt... više

82.000€ (2 157 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²

Kuća 110m2, centar grada, u blizini TC Šajkača

Centar, Leskovac, Leskovac

Ekskluzivna prodaja prizemne, porodične kuće na odličnoj lokaciji u samom centru grada u blizini TC "Šajkača". Kuća je ukupne površine oko... više

90.000€ (818 €/m²)

  • 110m²
  • Prizemlje

Kolašin, Kolašin, Sportska zona, 3a, 59000EUR

Kolašin, Kolašin

Agencijski ID: 87960, struja, uknjizen, plac. Prodajem urbanizovan plac velicine 300 m2 u centru Kolasina a u sklopu DUP-a “Sportska zona” Centar... više

59.000€ (196 €/m²)

  • 300m²

Kuća u centralnom delu Batočine pogodna za višečlane porodice

Širi centar, Batočina

Na površini placa od 10 ari, smeštena je kuća od 240 m2 , sa 5 spavaćih soba, dva dnevna boravka, dve trpezarije i kuhinje i dva kupatika ,... više

73.000€ (304 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje/1 spratova

Lokal u centru grada u novijoj zgradi

Centar, Jagodina

Izvanredan lokal na atraktivnoj lokaciji u samom centru grada, površine 46 m². Lokal je kompletno sređen i spreman za upotrebu. Idealna prilika... više

59.000€ (1 282 €/m²)

  • 46m²
  • Prizemlje/4 spratova

Jednoiposoban stan VETERNIK, 83000€

Centar, Novi Sad

više

83.000€ (2 128 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/3 spratova

Premium novogradnja u Sokobanji, I sprat, 35,38 m2

Centar, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju jednoiposoban stan u modernom kompleksu u Sokobanji, u izgradnji ( Su + P + 2 + Pk), na najaktrativnijoj lokaciji, između... više

59.900€ (1 711 €/m²)

  • Garsonjera
  • 35m²
  • Prizemlje/4 spratova

PLAC!

Okolina, Sombor

PLAC! CENTRALA, građevinsko zemljište, njiva 1.klase, veličine 1466m2, dimenzija cca 14m x 107m. Ima izlaz na put tako da je plac pogodan kako... više

17.550€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju luksuzno opremljen stan – 44 m², centar Zlatibora

Centar, Zlatibor

Prodaje se moderan i kompletno opremljen stan površine 44 m², smešten u samom centru Zlatibora, na izuzetnoj lokaciji pogodnoj kako za stanovanje,... više

98.000€ (2 227 €/m²)

  • soba
  • 44m²
  • 2/5 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 74000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099456 CENA 74.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju jednoiposoban stan, na samo par minuta hoda od Centra grada. Stan... više

74.000€ (2 846 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 26m²
  • 5/6 spratova

Prodaja luksuznih stanova u centru Vrnjačke Banje – moderan kompleks sa SPA

Širi centar, Vrnjačka Banja

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi... više

61.200€ (1 800 €/m²)

  • 34m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prelepa potpuno opremljena prizemna kuća sa garažom u centralnom delu Batoči

Širi centar, Batočina

Jedinstvena ponuda! Manja racionalna kuća prizemna kuća u širem centru Batočini. sa garažom i ostavom. Modernog dizajna , potpuno nova renovirana.... više

73.000€ (890 €/m²)

  • 82m²
  • Prizemlje