Stari Grad, Beograd
Agencijski ID: 131903, IV/V, klima, uknjizen, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra. Odlican stan na 4. spratu Bez Lifta. Zapadno... više
168.000€ (4 200 €/m²)
Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd
Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova 1.0, 39m2 (terasa 4m2), TA, lift, 3/6, podrum Jednosoban stan na odličnoj lokaciji, udaljen svega... više
172.000€ (4 410 €/m²)
Centar (Palilula), Palilula, Beograd
Palilula, centar - Cvijićeva 1.0, 47m2 (lođa 9m2), 5/9, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking. Klasičan jednosoban stan, mogućnost... više
185.000€ (3 936 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Na prodaju jednosoban stan površine 34.92m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim rasporedom... više
69.840€ (2 054 €/m²)
Kalenić Pijaca, Beograd
Prodaje se odličan, lepo održavan, jednosoban stan na prvom spratu, u neposrednoj blizini Kalenić pijace. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog... više
235.000€ (4 433 €/m²)
Ekonomski fakultet, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Ekonomski fakultet - Karađorđeva 1.0, 36m2, 3/8, CG, lift, podrum Izuzetno svetao i funkcionalan jednosoban stan od 36,41m²... više
164.000€ (4 555 €/m²)
Rvati, Obrenovac, Beograd
Na prodaju topao i prostran jednosoban stan površine 58m² u mirnom naselju Rvati. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade. Planirano useljenje... više
96.280€ (1 660 €/m²)
Palilulska pijaca, Palilula, Beograd
Palilula, Palilulska pijaca - Dr Dragoslava Popovića 1.0, 28m2, PR/4, TA Na odličnoj lokaciji u salonskoj zgradi u ponudi je za prodaju dvorišno... više
98.000€ (3 500 €/m²)
Šumice, Beograd
Na izuzetnoj lokaciji lep, svetao stan, okrenut ka zelenilu ( parku Šumice). Nalazi se na 2.spratu od osam u zgradi sa liftom. Sastoji se od... više
107.000€ (4 280 €/m²)
Blok 45(tc Enjub), Novi Beograd, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 45, Dr Ivana Ribara, 1.0 (adaptibilan u 1.5), 41 m2, 2 lodje, II od IV sprata, cg,... više
150.000€ (3 658 €/m²)
Sumice, Vozdovac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Sumice, Ljermontova, 1.0, 25 m2, bez terase, II od VIII spratova, cg, lift, interfon, klima,... više
107.000€ (4 280 €/m²)
Galenika, Zemun, Beograd
Prodaja stana Beograd, ZEMUN,-GALENIKA, Momčila Radivojevića, UKNJIŽEN, jednosoban komforan stan sa terasom, godina gradnje: 1973, sprat:... više
120.000€ (2 790 €/m²)