Za upit zamena auto ns pronađeno 361 oglasa

Ekskluzivno-salonski stan u Futoskoj

Novi Sad

EKSKLUZIVNO – SALONSKI STAN U FUTOŠKOJ 32 Mir. Prostor. Prestiž. Na jednoj od najcenjenijih lokacija u Novom Sadu, u Futoškoj ulici, nalazi... više

225.000€ (2 163 €/m²)

  • 3 soba
  • 104m²
  • 1/3 spratova

PRODAJA PLACA 541 m² – FUTOG, NOVI SAD | POGLED NA DUNAV I FRUŠKU GORU Prod

Futog, Novi Sad

Na prodaju plac u Futogu, ukupne površine 541 m², na atraktivnoj i perspektivnoj lokaciji u blizini Novog Sada. Ulica trenutno nema naziv, ali... više

55.750€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Sad, Futoški put, , 4.0, 88m2, 224400EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126513, V/VII, ulaz mermerni. *SATELIT LUX NOVI* - 88 m2 SA PDV, 3 spavace sobe, stan sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora... više

224.400€ (2 550 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • 5/7 spratova

Novi Sad, Futoška, , 2.0, 177m2, 420000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 102522, PR/II, pomocni objekti(1), izlog, uknjizen, garaza(4). 4 garaze uracunate u cenu. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

420.000€ (2 372 €/m²)

  • 177m²

Odlična investiciona prilika – garsonjera 22m² na top lokaciji kod Futoške

Centar, Novi Sad

Na prodaju potpuno funkcionalna i uknjižena garsonjera od 22m², smeštena na II spratu u kvalitetnoj zgradi sa dva lifta, u samom srcu Bulevara... više

89.000€ (4 045 €/m²)

  • Garsonjera
  • 22m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Futog, Industrijska zona, 22a, 260000EUR

Futog, Novi Sad

Agencijski ID: 112011, struja, uknjizen, njiva. Prodaje se ODLICNO INDUSTRIJSKO ZEMLJISTE od 22 ara u Futogu, blizu Novog Sada, kod fabrike... više

260.000€ (118 €/m²)

  • 2200m²

Novi Sad, Futoška, Ćirpanova, 2.5, 52m2, 121500EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 109531, IV/, uknjizen, parking. Prodaje se izuzetan dvosoban stan (Cirpanova, Centar) kvadrature 52m2 (upisanih) + 22m2 (neupisanih).... više

121.500€ (2 336 €/m²)

  • 3 soba
  • 52m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Centar, Futoška , 3.5, 77m2, 193000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 113572, I/, terasa. Prodaje se stan, 77m2, u Futoskoj ulici. Dnevna soba, kuhinja, tri spavace sobe, hodnik, dva kupatila, terasa.... više

193.000€ (2 506 €/m²)

  • 4 soba
  • 77m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Telep, Futoški put, 2.0, 38m2, 100700EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 116501, I/V, u izgradnji. Na prodaju dvosoban stan 38m2 na Futoskom putu . Useljiv kraj 2026 . Cena je sa PDV-om. Vise informacija... više

100.700€ (2 650 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • 1/5 spratova

Novi Sad, Telep, Futoški put , 3.0, 58m2, 136300EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 116503, I/, u izgradnji. Na prodaju trosoban stan na Futoskom putu. Useljiv kraj 2026. Cena je sa PDV-OM Telefon. Vise informacija... više

136.300€ (2 350 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Futoška, Bulevar oslobođenja, 3.0, 57m2, 150000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 118783, VI/VII, klima, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Na prodaju odlican manji trosoban stan u neposrednoj blizini... više

150.000€ (2 631 €/m²)

  • 3 soba
  • 57m²
  • 6/7 spratova

Novi Sad, Telep, Futoški put , 3.0, 53m2, 124550EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 116502, V/V, u izgradnji. Na prodaju manji trosoban stan na Futoskom putu. Useljiv kraja 2026.. Cena je sa PDV-om. Vise informacija... više

124.550€ (2 350 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²
  • 5/5 spratova