Za upit zamena auto ns pronađeno 360 oglasa

PRODAJA STANOVA NOVI SAD | NOVOGRADNJA | 0.5-4.0 | ODLIČNA LOKACIJA, TELEP

Telep, Novi Sad

3.0 STAN ULICNO ORJENTISAN U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambeno-poslovnom objektu projektovanom po meri savremenog kupca,... više

199.000€ (3 061 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 2.sprat

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

127.000€ (2 953 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • Prizemlje/3 spratova

Liman 4, Novi Sad

125.774€ (2 418 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 1/3 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA TEMERINSKI PUT – STANOVI 29m² DO 84

Slana Bara, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU – 29m² DO 84m² – NOVOGRADNJA U ponudi je prodaja stanova u izgradnji na... više

97.838€ (2 275 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Klisa, Sentandrejski put, 22a, 450000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 121279, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. gradjevinski plac povrsine 2.247 m², u okviru industrijske poslovne zone Novog... više

450.000€ (204 €/m²)

  • 2200m²

Prodaja stanova Novi Sad – Popovica, lux stanovi od 50 do 156 m², odlična l

Sremska kamenica - Popovica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Popovica, u ekskluzivnom zatvorenom luksuznom kompleksu koji se gradi u mirnom vikend naselju Popovica, svega četiri... više

152.865€ (3 057 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 1.sprat

Sremska kamenica - Popovica, Novi Sad

232.485€ (2 942 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 79m²
  • 1.sprat

Liman 4, Novi Sad

123.526€ (3 012 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2.sprat

TROIPOSOBAN, PORODIČNI STAN 80m², III sprat, FUTOG, NOVI SAD - 128.000€

Futog, Novi Sad

Na prodaju moderan i funkcionalan stan površine 80m², smešten na trećem (ujedno i poslednjem) spratu novije zgrade u mirnom delu Futoga. Stan... više

128.000€ (1 600 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 80m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Futoška, Futoska, 4.0, 183m2, 340000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 102461, III/V, terasa, uknjizen, renoviran, kancelarija. U ponudi kancelarijski prostor na top lokaciji, kompletno renoviran,... više

340.000€ (1 857 €/m²)

  • 183m²
  • 3/5 spratova

Novi Sad, Futoška, Futoska, 4.0, 183m2, 340000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 102462, II/V, klima, telefon, terasa, uknjizen, renoviran, pogodan za pp. U ponudi stan na top lokaciji, kompletno renoviran,sa... više

340.000€ (1 857 €/m²)

  • 4 soba
  • 183m²
  • 2/5 spratova

Futog - Uknjiženo poljoprivredno zemljište ID#7000066

Futog, Novi Sad, Novi Sad

Futog. Obradivo, poljoprivredno zemljište (njiva). Dve parcele jedna do druge ukupne površine 9.622m2. Prilaz zemljani put. U blizini sela.... više

148.600€ (15 €/m²)

  • 9622m²