Sremčica, Beograd
Agencijski ID: 111263, 13a, spratna, cela. Blizu okretnice 511 , super mikrolokacija. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više
250.000€ (625 €/m²)
Parcani, Beograd
Agencijski ID: 111452, 42a, prizemna, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, dvoriste/basta, cela. Prodaje se kuca,uknjizena na 85 kvm,za... više
71.000€ (835 €/m²)
Mirijevo I, Beograd
Agencijski ID: 109306, terasa, uknjizen, renoviran, parking. Predivna mala kuca sazidana 2018. Uknjizena , cisti papiri. Kompletno luksuzno... više
120.000€ (1 904 €/m²)
Leštane, Beograd
Agencijski ID: 108034, 7a, spratna, terasa(3), uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, ostava, moze zamena(), deljiv, vertikala. Kuca na... više
150.000€ (773 €/m²)
Zemun (centar), Beograd
Agencijski ID: 109383, 3a, spratna, 1, klima, terasa(3), uknjizen, nov, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambeno-poslovna. Lux kuca,... više
590.000€ (1 787 €/m²)
Železnik, Beograd
Agencijski ID: 109802, 4a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada prosecna, parking,... više
145.000€ (763 €/m²)
Zemun (gornji Grad), Beograd
Agencijski ID: 105154, spratna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, podrum. Prodaje se stan u kuci u centru Zemuna, Ugrinovacka... više
238.000€ (2 767 €/m²)
Borča Iii, Beograd
Agencijski ID: 105875, 5.5a, spratna, pr + vp, terasa, garaza, parking, dvoriste/basta. Sa pomocnim prostorijama ima oko 500m2, 2 sredjena stana... više
350.000€ (972 €/m²)
Čukarička Padina, Beograd
Agencijski ID: 107848. 3.0, 145m2 (tri terase 45m2), PR+|, EG, parking, struja, voda Splav, lociran na najlepsem delu Ade Ciganlije, gde je... više
112.000€ (772 €/m²)
Borča Iii, Beograd
Agencijski ID: 51276, 9a, spratna, pr + i, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, dvoriste/basta, stambeno-poslovna. Nova svetla kuca na velikom... više
250.000€ (976 €/m²)
Grocka (mesto), Beograd
Agencijski ID: 88899, 5.1a, pr+i+pk, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, nov, novogradnja, garaza, parking, dvoriste/basta, moze zamena(),... više
430.000€ (767 €/m²)
Sremčica, Beograd
Agencijski ID: 102551, 7a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja,... više
150.000€ (1 724 €/m²)