Za upit vikendica Beograda hitno pronađeno 516 oglasa

Prodaja kuća Beograd Zvezdara – Učiteljsko naselje, kuća 108m², dvorište

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Prodaja kuća Beograd – u ponudi je porodična kuća na Zvezdari, Učiteljsko naselje, ukupne površine 108m² (uknjiženo 84m²), smeštena u mirnoj... više

185.000€ (1 712 €/m²)

  • 108m²
  • .sprat

Čukarica, Sremčica, 411m2, 13.28 ari ID#1625

Sremčica, Čukarica, Beograd

Velika porodična kuća na prostranom placu površine 13,28 ari smeštena je na obodu Lipovačke šume. U mirnom delu Sremčice, oko 500m od glavne... više

175.000€ (425 €/m²)

  • 411m²
  • Prizemlje/2 spratova

Čukarica, Banovo brdo, -, Kuća, 260m2, 1200000 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Izuzetna, komforna, kvalitetna kuća u mirnom delu Banovog brda, kompletno renovirana spolja i iznutra 2022. godine. Veoma pogodna kao poslovni... više

1.200.000€ (4 615 €/m²)

  • 260m²

Vračar, Čubura - Sazonova 124m2+56m2

Čubura, Vračar, Beograd

5.0, mereno 180m2, kuća na tri nivoa, korišćenje dvorišta, terasa, EG, podrum, klima, interfon, uknjiženo 124m2 Vračar je centralna, najmanja,... više

410.000€ (3 306 €/m²)

  • 124m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća 130m2 , plac 24 ara + 1, 4 ha poljoprivrednog zemljišta, Poljane, Obreno

Poljane, Obrenovac, Beograd

Na prodaju kuća površine 130m², koja se nalazi na prostranom placu od 24 ara, a uz kuću se prodaje i 1,4 hektara poljoprivrednog zemljišta,... više

48.000€ (369 €/m²)

  • 130m²
  • .sprat

Kuća 143 m², 15 ari, Obrenovac, Zvečka – 200.000 €

Zvečka, Obrenovac, Beograd

• U ponudi kuća u Zvečkoj, opština Obrenovac,površine 43 m2, spratnosti Pr+1, na građevinskom placu od 15,05 ari. • Struktura: Prizemni deo... više

200.000€ (1 398 €/m²)

  • 143m²
  • .sprat

VOZDOVAC BRACE JERKOVIC 273m2 , 4T , 430000e

Brace Jerkovic, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Brace Jerkovic, Milovana Jankovica, 6.0 kuca od 273 m2, 2 lodje (12 m2 i 7 m2) i 2 manje terase, na placu... više

430.000€ (1 575 €/m²)

  • 273m²

Oglas

Ljubinić, Obrenovac, Beograd

Na prodaju porodična kuća od 128m2 u mestu Ljubinić. Kuća se nalazi na placu površine 9 ari, a u sklopu ponude prodaje se i dodatnih 85 ari... više

47.000€ (367 €/m²)

  • 128m²
  • .sprat

Voždovac, Dušanovac, Svete Simića, Kuća, 300m2, 349900 EUR

Dušanovac, Beograd

Na parceli od 200 m2 prodajemo porodičnu stambenu zgradu koja se sastoji od četvorosobnog stana površine 130 m2, sređenog za život i potktovlja... više

349.900€ (1 166 €/m²)

  • 300m²

Na prodaju luksuzna kuća na sprat – 206 m², Pantelej/Niš

Slanci, Palilula, Beograd

Prodaje se prostrana kuća na sprat površine 206 m² na ravnom, uređenom placu od 5,75 ari sa dvorištem na dve strane, idealna za ljubitelje prirode,... više

400.000€ (1 941 €/m²)

  • 206m²
  • /1 spratova

Voždovac, Bioskop Voždovac - Isidore Sekulić, 145m2

Bioskop Voždovac, Voždovac, Beograd

Voždovac, Bioskop Voždovac - Isidore Sekulić kuća, 3.0, 145m2 (terasa 10m2), PR+1+PTK, EG na struju, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac... više

299.000€ (2 062 €/m²)

  • 145m²
  • Prizemlje/1 spratova

Grocka, Vrčin - 135m2

Vrčin, Grocka, Beograd

Grocka, Vrčin kuća, 135m2, terasa, SUT+PR, CG/podno grejanje, klima, telefon, video nadzor, podrum, parking, struja, voda, asfalt, plac 7.94... više

155.000€ (1 148 €/m²)

  • 135m²
  • Prizemlje