Za upit trosobni stanovi Jagodina pronađeno 48 oglasa

Stanovi u izgradnji-izuzetno kvalitetna gradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

Povraćaj PDV-a U cenu stana j uključeno: -etažno grejanje na gas (svaki stan poseduje gasni kotao) -šestokomorna stolarija REHAU bele boje,tri... više

119.200€ (1 490 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 6/7 spratova

Dupleks stana po veoma povoljnoj ceni za porodice sa više dece

Vašarište, Jagodina

Stan na dva nivoa, veoma komforan , renoviran , polunamešten po veoma povoljnoj ceni. Uknjižena kvadratura dupleksa je 83m2 , dok je bruto... više

85.000€ (1 024 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 4/4 spratova

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

115.950€ (1 505 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 3/5 spratova

Trosoban stan 80 m², Centar, Jagodina

Centar, Jagodina

U ponudi je stan u centru Jagodine, na petom spratu od ukupno 11 spratova. Stan je strukture 3.0 i ima 80 m², što ga čini odličnim izborom za... više

95.000€ (1 187 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 5/11 spratova

Trosoban stan sa dvorištem između centra i Akva parka

Širi centar, Jagodina

PORODIČAN STAN SA DVORIŠTEM – IZMEĐU CENTRA I AKVA PARKA! Ako tražite komfor, odličnu lokaciju i nešto što se retko nalazi na tržištu – ovo... više

115.000€ (1 455 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • Prizemlje/6 spratova

Trosoban stan u centru Jagodine - može kupovina preko kredita !!!

Centar, Jagodina

Prodajemo namešten stan u centru Jagodine u prizemlju odličan za porodice sa malom decom ili starijim osobama. Kompletno je renoviran , nova... više

102.000€ (1 397 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 1/5 spratova

Trosoban stan od 77m2 na pijaci

Pijaca, Jagodina

U pitanju je nadogradnja, stan ima 77m2, poseduje 2 spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju sa trpazarijom, kupatilo i dve terase. U sobama ima kosina.... više

65.000€ (844 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 4/4 spratova

Nov, odmah useljiv stan sa povraćajem PDV-a i otplatom na rate!!!

Vašarište, Jagodina

TOP PONUDA! MOGUĆNOST STAMBENOG KREDITA I KREDITA ZA MLADE! Odmah useljiv, potpuno nov stan u izuzetnoj novogradnji – sa povraćajem PDV-a i... više

119.669€ (1 259 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 95m²
  • 7/8 spratova

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

115.290€ (1 516 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • Prizemlje/5 spratova

Top ponuda, renoviran, trosoban stan na drugom spratu u centru!

Centar, Jagodina

TROSOBAN STAN U CENTRU JAGODINE Tražite savršen stan bez dodatnih ulaganja? Upravo ste ga pronašli! Na prodaju kompletno renoviran trosoban... više

102.000€ (1 397 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 1/5 spratova

Luksuz koji postaje dom – Nov stan u srcu grada, 85m² + 10m2 terasa

Centar, Jagodina

U ponudi je ekskluzivan stan u novogradnji, površine 85 kvadrata + 10m2 terasa, namenjen svima koji žele da žive urbano, udobno i bez kompromisa.... više

105.000€ (1 235 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 5/5 spratova

Trosoban stan u blizini Akva parka

Širi centar, Jagodina

Prelep,komforan stan koji se sastoji od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila,toaleta, terase,ostave... više

90.000€ (1 267 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 5/6 spratova