Za upit Jagodina Centar pronađeno 326 oglasa

Lokal/Centar

Centar, Jagodina

Manji lokal pogodan za uslužnu delatnost više

20.000€ (1 250 €/m²)

  • 16m²
  • .sprat

Trosoban stan 80 m², Centar, Jagodina

Centar, Jagodina

U ponudi je stan u centru Jagodine, na petom spratu od ukupno 11 spratova. Stan je strukture 3.0 i ima 80 m², što ga čini odličnim izborom za... više

95.000€ (1 187 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 5/11 spratova

Kompletno namešten 3.5 stan, širi centar

Širi centar, Jagodina

Stan se prodaje sa svim stvarima. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, fizički odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, wc-a, kupatila. Nema... više

100.000€ (1 408 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 71m²
  • 6/6 spratova

CENTAR GRADA – LOKACIJA KOJA SE NE PROPUŠTA!

Centar, Jagodina

Prodaje se stan na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, a ipak u mirnom i tihom okruženju bez buke. Idealna kombinacija urbanog života i... više

79.900€ (1 268 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 3/5 spratova

Nekretnina koja se retko pojavljuje – centar Jagodine

Centar, Jagodina

U ponudi je izuzetno atraktivan stan smešten u samom srcu grada, u jednoj od najpoznatijih i najtraženijih zgrada u Jagodini. Nekretnina predstavlja... više

60.000€ (1 428 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2/2 spratova

PRODAJA – Jednosoban stan 37 m², širi centar

Širi centar, Jagodina

Na prodaju je funkcionalan jednosoban stan površine 37 m², u širem centru grada. Stan je praktično organizovan i pogodan za život ili kao investicija.... više

45.000€ (1 216 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • 5/5 spratova

Kuća 89 m², Centar Jagodina, plac 4.37 a

Centar, Jagodina

Kuća se nalazi u Jagodini, u naselju Centar, na odličnoj lokaciji blizu svih sadržaja, škole i vrtića, uz sam put. Miran kraj čini je pogodnom... više

115.000€ (1 292 €/m²)

  • 89m²
  • Prizemlje

Jednosoban, renoviran stan 42 m², centar, 2 sprat

Centar, Jagodina

Renoviran stan u centru Jagodine, uknjižen na 42 m² + terasa koja nije ušla u kvadraturu. Nalazi se na drugom spratu i orijentisan je ka istoku,... više

60.000€ (1 428 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 42m²
  • 2/2 spratova

Lokal - centar Jagodina

Centar, Jagodina

- podno grejanje na struju više

35.000€ (1 296 €/m²)

  • 27m²
  • /1 spratova

Lokal/Centar Jagodine

Centar, Jagodina

*deo placa ispred lokala više

75.000€ (833 €/m²)

  • 90m²
  • /2 spratova

Dvosoban stan 55 m², Širi centar, Jagodina, 4. sprat

Širi centar, Jagodina

Prijatan i primamljiv stan u Jagodini, u širem centru grada, idealan za one koji žele praktičan život na dobroj lokaciji. U ponudi je dvosoban... više

59.000€ (1 072 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 4/4 spratova

Građevinsko zemljište/širi centar

Širi centar, Jagodina

*ima izlaz na dve ulice *širina zemljišta do ulice je 50m više

180.000€ (18 €/m²)

  • 9584m²