Za upit stanovi Novi Sad aleksandar zgrada bulevaru oslobodjenja pronađeno 266 oglasa

Četvorosoban stan NOVI SAD, 292100€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099477 CENA 292100 + agencijska provizija od 3%. Na prodaju uknjižen četvorosoban duplex u neposrednoj blizini Bulevara Oslobodjenja... više

292.100€ (2 300 €/m²)

  • 4 soba
  • 127m²
  • 3/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 251600€

Centar, Novi Sad

Stan bez ulaganja, odmah useljiv u dva nivoa, sa izuzetnim terasama... Agencijska oznaka stana 1100090, cena stana je 244.200e .000e + 3 % agencijske... više

251.600€ (1 700 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Grbavica, Danila Kiša, 4.0, 134m2, 385000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 116173, V/V, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se DUPLEX, 134m2, na Grbavici. + 2 PARKING MESTA. Komforan, svetao, cetvorosoban... više

385.000€ (2 873 €/m²)

  • 4 soba
  • 134m²
  • 5/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 175000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102585, cena nekretnine je 175.000eu + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Grbavica, 70m2, trosoban, treći sprat od... više

175.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 3/8 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 110000€

Centar, Novi Sad

Adaptirana nekretnina u samom centru grada, gde u 27 m2 ima te i odvojenu spavaću sobu+++Agencijska oznaka stana 1101292, CENA 85 000e PLUS... više

110.000€ (4 074 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 27m²
  • Prizemlje/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 340000€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101871, cena nekretnine je 340.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Bulevar Evrope, 115 m2, četvorosoban, sedmi... više

340.000€ (2 956 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 7/12 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 298000€

Bulevar, Novi Sad

Penthouse izvanredan. Kompletno opremljen sa svojim parking mestom, dvorišno okrenut i pruža mir kao da niste u gradu,a kamo li nadomak Sajma.... više

298.000€ (3 973 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 6/6 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 392000€

Centar, Novi Sad

Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu... Agencijska oznaka stana 1100351,... više

392.000€ (3 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 112m²
  • 1/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 262500€

Centar, Novi Sad

Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu+++Agencijska oznaka stana 1100350 CENA... više

262.500€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • Prizemlje/3 spratova

Troiposoban stan PETROVARADIN, 163200€

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102562, cena nekretnine je 163.200e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Petrovaradin, 71 m2, troiposoban, visoko prizemlje.... više

163.200€ (2 298 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 71m²
  • Prizemlje/3 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 450000€

Centar, Novi Sad

Izuzetno retko u ponudi. Komplet adaptiran salonac u predivnoj zgradi, nadomak muzeja I Dunavskog parka Agencijska oznaka stana 1100976. CENA... više

450.000€ (3 435 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 131m²
  • 1/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 320000€

Liman 2, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1064193, cena nekretnine je 320..000e+ 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Liman 2, 94 m2, četvorosoban, prvi sprat.... više

320.000€ (3 404 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²
  • 1/9 spratova