Za upit stanovi Novi Sad aleksandar zgrada bulevaru oslobodjenja pronađeno 266 oglasa

Četvorosoban stan VETERNIK, 149500€

Beli Dvori, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101591, cena nekretnine je 136.800e + 3% agencisjke provizije + 10% PDV, Novi Sad, Veternik, 108 m2, četvorosoban,... više

149.500€ (1 384 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²
  • Prizemlje/1 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 130000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1098575, cena stana je 130.000e +3% agencijske provizije, Novi Sad, Podbara, 48 m2, dvosoban, prvi sprat. Lokacija stana... više

130.000€ (2 708 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 1/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 160000€

Cara DuŠana, Novi Sad

Dupleks na dobroj lokaciji, odličnog rasporeda+++ Agencijska oznaka stana 1101254 , CENA 160.000 e + agencijska provizija od 3 %. Cara Dušana,... više

160.000€ (2 388 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 67m²
  • 5/6 spratova

Šestosoban stan NOVI SAD, 432000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101380, cena nekretnine je 432.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Centar (Spens), 144 m2, šestosoban, šesti... više

432.000€ (3 000 €/m²)

  • 6 soba
  • 144m²
  • 6/7 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 168000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100927... CENA 168000 plus agencijska provizija 3%, . Savršena prilika za rekonstrukciju predivnog stana kod Banovine.... više

168.000€ (2 270 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • 3/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 215000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101186, CENA 215.000 eura + 3 % agencijske provizije, Kej / Centar, 86 m2, trosoban, sedmi sprat ( ne i poslednji). Prava... više

215.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 86m²
  • 7/7 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 152000€

Bulevar, Novi Sad

Trosoban stan smešten u 66 m2, koji lako može postati i troiposoban vrlo lako. Odmah useljiv. Agencijska oznaka stana 1101057, CENA 152 000... više

152.000€ (2 303 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 5/8 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 200000€

Centar, Novi Sad

Duplex stan za adaptaciju na 10 min od strogog centra grada. Stara gradnja. Agencijska oznaka stana 1099883, CENA SA URAČUNATOM AGENCIJSKOM... više

200.000€ (2 272 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • Prizemlje/1 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 115000€

Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad

Velik jednosoban stan, koji lako može postati dvosoban. Agencijska oznaka stana 1098486, cena stana je 105.000e + 3 % agencijske provizije,... više

115.000€ (2 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 46m²
  • 3/5 spratova

Novi Sad, Socijalno, Đurđa Brankovića , 5.0, 71m2, 175000EUR

Socijalno, Novi Sad

Agencijski ID: 111737, III/III, klima, terasa, uknjizen. Prodaje se izuzetno komforan namesten duplex na odlicnoj lokaciji *U STVARNOSTI 123M2*,... više

175.000€ (2 464 €/m²)

  • 5 soba
  • 71m²
  • 3/3 spratova

NA PRODAJU ČETVOROSOBAN DUPLEKS STAN 96M² BULEVAR EVROPE NOVI SAD – U BLIZI

Bulevar Evrope, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – fantastičan četvorosoban dupleks stan od 96m² prodaje se na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na... više

188.700€ (1 965 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 96m²
  • 3.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 315000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana1100712, cena nekretnine je 315.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Centar, 98 m2, četvorosoban, drugi sprat. Nekretnina... više

315.000€ (3 214 €/m²)

  • 4 soba
  • 98m²
  • 1/4 spratova