Za upit stanovi Novi Sad aleksandar zgrada bulevaru oslobodjenja pronađeno 266 oglasa

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

254.847€ (2 682 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 95m²
  • 3/6 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

252.164€ (2 682 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • 6/6 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

108.528€ (2 856 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 38m²
  • 2/6 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

82.824€ (2 958 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • Prizemlje/6 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

182.416€ (2 682 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 6/6 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

99.600€ (2 845 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 35m²
  • Prizemlje/6 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

114.240€ (2 856 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 2/6 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

158.273€ (2 682 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 59m²
  • 2/6 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

76.900€ (2 957 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • Prizemlje/6 spratova

Novi Sad, Telep, Gorana Kovačića, 3.0, 64m2, 140800EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 122942, PR/II, terasa. Prodaje se trosoban stan u modernoj urbanoj vili sa svega sest stambenih jedinica, smestenoj u mirnoj... više

140.800€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²

Novi Sad, Telep - Uknjižen trosoban stan ID#1000635

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Bulevar patrijarha Pavla. Predstavljamo uknjižen komforan po strukturi trosoban stan. U neposrednoj blizini škole, vrtića,... više

181.600€ (2 111 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Bulevar Evrope, , 4.0, 70m2, 170000EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 131815, V/, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, stambena zgrada. BULEVAR EVROPE - DUPLEX 70m2 sa 3 spavace sobe.... više

170.000€ (2 428 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²
  • 5.sprat