Za upit stanovi Novi Sad aleksandar zgrada bulevaru oslobodjenja pronađeno 267 oglasa

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 150000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 11101697, cena nekretnine je 150.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Železnička stanica, 61 m2, trosoban, drugi... više

150.000€ (2 459 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 2/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 257550€

Telep, Novi Sad

Fantastična urbana vila vrhunskog kvaliteta i dizajna, gde svaki stan ima u ceni 2 parking mesta i sopstvenu ostavu na svom spratu. Jedan stan,... više

257.550€ (2 550 €/m²)

  • 4 soba
  • 101m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Grbavica, Danila Kiša, 4.0, 134m2, 385000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 116173, V/V, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se DUPLEX, 134m2, na Grbavici. + 2 PARKING MESTA. Komforan, svetao, cetvorosoban... više

385.000€ (2 873 €/m²)

  • 4 soba
  • 134m²
  • 5/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 470000€

Centar, Novi Sad

Prelep kompletno adaptiran četvorosoban stan sa dve predivne terase u jednoj od omiljenih zgrada u ovom kraju. Ušuškana, izuzetno kvalitetna... više

470.000€ (4 122 €/m²)

  • 4 soba
  • 114m²
  • 5/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 248000€

Liman 1, Novi Sad

Porodična nekretnina. Agenjska oznaka stana 1100051, cena stana je 248000e + 3 % agencijske provizije, Novi Sad, Liman 1, 77 m2, trosoban, visoko... više

248.000€ (3 220 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 1/5 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 234500€

Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102201, cena nekretnine je 238.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Detelinara, 67 m2, dvoiosoban, drugi sprat.  Prodaje... više

234.500€ (3 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 2/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 297500€

Centar, Novi Sad

Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu+++Agencijska oznaka stana 1100352 CENA... više

297.500€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 2/3 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 88500€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102538, cena nekretnine je 95.680 EU SA AGENCIJOM PROVIZIJOM. Novi Sad, Železnika stanica, 46 m2, dvosoban,četvrti... više

88.500€ (1 923 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 4/6 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 131000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101471, cena nekretnine je 128.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Grbavica, 45 m2, dvosoban, treći sprat ( ne... više

131.000€ (2 911 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 3/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 320000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101844, cena nekretnine je 320.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Kej, 112 m2, troiposoban, drugi sprat. Izuzetan... više

320.000€ (2 857 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 112m²
  • 2/3 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 208000€

Bulevar, Novi Sad

Porodična nekretnina u maloj ulici koja izlazi na ulicu Novosadskog sajma. Lep raspored. Agencijska oznaka stana 1099704, cena stana je 208.000... više

208.000€ (2 600 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 80m²
  • 5/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 290000€

Centar, Novi Sad

U neposrednoj blizini Dunavskog parka, Keja, mirna ulica, zgrada sa malim brojem stanova i divnim sopstvenim dvorištem. Agencijska oznaka stana... više

290.000€ (3 493 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 2/4 spratova