Adice, Novi Sad
Prodaja stanova Novi Sad u naselju Adice – odlična prilika za kupovinu nekretnine na mirnoj i perspektivnoj lokaciji. U ponudi su jednosobni,... više
140.546€ (1 693 €/m²)
Adice, Novi Sad
U ponudi je prodaja prostranog četvorosobnog stana površine 89.78m2 u novoj stambenoj zgradi novogradnje iz 2025. godine. Stan se nalazi na... više
166.260€ (1 868 €/m²)
Adice, Novi Sad
132.561€ (1 699 €/m²)
Adice, Novi Sad
U ponudi je garsonjera na prodaju u Adicama, u prizemlju zgrade, po neverovatnoj ceni ! Ovaj stan se nalazi u mirnom i urbanom delu Novog Sada,... više
43.100€ (1 724 €/m²)
Adice, Novi Sad
U ponudi je komforan troiposoban stan površine 95 m² u mirnom delu naselja Adice, idealan za porodičan život i sve koji žele privatnost, niske... više
160.000€ (1 684 €/m²)
Adice, Novi Sad
Struktura: Jednoiposoban stan Kvadratura: 35 m2 Lokacija: Adice, Novi Sad Stanje: Novogradnja Sprat: Prizemlje Uknjiženje: Uknjižen kao... više
67.980€ (1 942 €/m²)
Adice, Novi Sad
Agencijska oznaka stana 1100953, Adice, trosoban, 69m2, drugi sprat. CENA 145.000e +3% agencijska provizija. Na prodaju lep stan sa svim stvarima... više
145.000€ (2 101 €/m²)
Adice, Novi Sad
Agencijska oznaka 1100593. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Prodaje se namešten, po dogovoru. Uknjižen 1/1. Troiposobnog stana... više
170.000€ (2 266 €/m²)
Adice, Novi Sad
Agencijska oznaka 1096373 Na prodaju garsonjera 27m2 na Adicama koji se knjiži kao garaža. Cena 48.000 + 3% agencijska provizija. Stan se nalazi... više
48.000€ (1 777 €/m²)
Adice, Novi Sad
Agencijska oznaka - 1097130 - CENA je 63 100e plus agencijska provizija od 3%. Uknjižen jednoiposoban stan na Adicama u blizini osnovne škole... više
63.100€ (1 752 €/m²)
Adice, Novi Sad
Agencijska oznaka 1097741. CENA stana 80 000e + 3% agencijske provizije. Jednoiposoban stan u novijoj gradnji u lepom delu Adica, blizina Dunava.... više
85.000€ (2 361 €/m²)
Adice, Novi Sad
Agencijska oznaka 1092533- CENA 120.000e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen trosoban stan u novijoj zgradi na Adicama. Svugde iz predsoblja.... više
120.000€ (2 105 €/m²)