Za upit stanovi Novi Sad Adice pronađeno 98 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad Dvosoban stan u Adicama, odlična lokacija, završetak

Adice, Novi Sad

Opis oglasa: Prodaja stana u Adicama po fenomenalnoj ceni! U ponudi je dvosoban stan u izgradnji, u mirnom delu Novog Sada, idealan za porodičan... više

68.900€ (2 026 €/m²)

  • Garsonjera
  • 34m²
  • Prizemlje/2 spratova

Adice, Novi Sad

69.700€ (1 883 €/m²)

  • Garsonjera
  • 37m²
  • Prizemlje/2 spratova

Adice, Novi Sad

51.200€ (2 048 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja stanova u Novom Sadu – novogradnja sa privatnim dvorištem, 13 m2 ter

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja sa privatnim dvorištem, blizu Dunava, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Novom Sadu u modernom... više

42.000€ (1 750 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • Prizemlje

Prodaja stanova Novi Sad, Adice, Nova gradnja, Uknjižena garsonjera, Odmah us

Adice, Novi Sad

Lokacija: Adice, Novi Sad Tip nekretnine: Garsonjera u novogradnji Stanje: Nova gradnja, polunameštena Status: Uknjižena, odmah useljiva... više

62.830€ (2 416 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • Prizemlje

Adice, Novi Sad

97.720€ (2 220 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 2/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Adice | Jednosobni, dvosobni, trosobni i četvoros

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad u naselju Adice – odlična prilika za kupovinu nekretnine na mirnoj i perspektivnoj lokaciji. U ponudi su jednosobni,... više

40.669€ (1 768 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • Prizemlje/2 spratova

Adice, Novi Sad

43.337€ (1 733 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • Prizemlje/2 spratova

Oglas

Adice, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Adicama u Novom Sadu, u mirnom delu grada koji je sve traženiji za stanovanje. Ovaj stambeni projekat... više

92.180€ (2 304 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Adice - Uknjižen, neuseljavan četvorosoban stan ID#1001205

Adice, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adice, ulica Jovana Bijelića. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, veoma funkcionalan četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i... više

142.600€ (2 008 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 71m²
  • 1/1 spratova

Novi Sad, Adice - Četvorosoban stan + krovna terasa 80m2 ID#1001088

Adice, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adice. Kupovina direktno od investitora. Stan u izgradnji u manjem stambenom kompleksu sa privatnim dovorištem za stanare. Izdvajamo... više

148.320€ (1 901 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 78m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Adice - Uknjižena garsonjera ID#1001148

Adice, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adice, ulica Desanke Maksimović. Uknjižena, kompletno nameštena garsonjera. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak sa kuhinjom... više

88.580€ (2 952 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • 2/3 spratova