Za upit stanovi kuće vrnjacka Banja pronađeno 116 oglasa

PRODAJE SE PROSTRANA KUĆA U VRNJAČKOJ BANJI!

Širi centar, Vrnjačka Banja

Na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Vrnjačkih Termi i Opštine, nalazi se ova impozantna samostalna kuća – savršena kako za miran porodični... više

230.000€ (766 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

- vrnjacka banja sf 2593

Raj, Vrnjačka Banja

Vrnjačka Banja Raj nova kuća 300m2 bruto na placu od 4 ara vlasnik 1\1. Kuća je gradjena sa dozvolom u procesu je ozakonjena. Lokacija taj oko... više

260.000€ (866 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Prodaje se stan u Vrnjačkoj Banji – idealna investicija!

Širi centar, Vrnjačka Banja

U ponudi je funkcionalan stan površine 27m², smešten na drugom spratu stambene zgrade, na odličnoj lokaciji – u blizini Aqua parka, šetališta... više

60.000€ (2 222 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • 2/2 spratova

- vrnjacka banja sf 2594

Raj, Vrnjačka Banja

. Prodaje se apartman u Vrnjačkoj Banji, naselje Raj, 100 m od Aqua parka i 500 m od glavnog šetališta. ag provizija 2% više

42.500€ (1 634 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 26m²
  • 1.sprat

Na prodaju stan u centru Vrnjačke Banje 38m2

Centar, Vrnjačka Banja

Prodaje se stan u samom centru Vrnjačke Banje, na prvom spratu stambene zgrade starije gradnje. Stan je za adaptaciju, što pruža idealnu priliku... više

35.000€ (921 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 38m²
  • 1/2 spratova

Prodaja stana – Vrnjačka Banja, novogradnja, 33m², potpuno namešten, parki

Vrnjačka Banja

Prodaje se moderan i potpuno namešten stan površine 33m² u novogradnji, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji – u neposrednoj... više

72.600€ (2 200 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 33m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prodaja stanova Vrnjačka Banja centar – novogradnja, moderan kompleks, ideal

Sunčani breg, Vrnjačka Banja

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije.... više

132.500€ (1 743 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • 1/4 spratova

Prodaja luksuznih stanova u centru Vrnjačke Banje – moderan kompleks sa SPA

Širi centar, Vrnjačka Banja

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi je više... više

71.500€ (1 833 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 1/3 spratova

Prodaja garsonjere 47m² u izgradnji – odlična lokacija Vrnjačka Banja | Pr

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju garsonjera površine 47m² u izgradnji na odličnoj lokaciji u Vrnjačka Banja. Stan se nalazi u novom stambenom objektu u izgradnji... više

103.400€ (2 200 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 47m²
  • 2/4 spratova

Širi centar, Vrnjačka Banja

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi... više

87.000€ (1 526 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 3/3 spratova

Prodaja dvosobnog stana 50m² u ekskluzivnom kompleksu BUKET

Vrnjačka Banja

Na prodaju moderan dvosoban stan u okviru stambenog kompleksa BUKET, zgrada KALA, na 2. spratu zgrade sa liftom. Površina stana je 50m², a raspored... više

83.000€ (2 075 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 2/3 spratova

PRODAJA STANOVA VRNJAČKA BANJA – JEDNOIPOSOBAN STAN

Centar, Vrnjačka Banja

U ponudi je prodaja stanova Vrnjačka Banja, moderan jednoiposoban stan površine 46m² u naselju. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade novije... više

98.000€ (2 130 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova